Jump to content

Lexan.......gdje kupiti ?


Recommended Posts

Jesam ti rekao juče, šta se raspituješ? :D Oktavian Plast Slavonska/skretanje čulinečka...i još ti moj rabat riješim :)

 

 

ovo je bilo prije nego smo se čuli vezano za to :lol:

 

Danas iskopao jedno 3 kvadrata 3 mm plexija nekako za 0 kn :lol:

Link to comment
Share on other sites

Polikarbonat, Lexsan ili Makrolon je jedna te ista stvar, i normalno je da je "scratch resistant".

 

''Polycarbonate derived from BPA is a very durable material. Although it has high impact-resistance, it has low scratch-resistance''.

Ali postoje sa slojem protiv ogrebotina i takvi se koriste na trkačim autima itd. Sad neznam jel to isti taj koji nude tu u ZG ili moraš to napomenut da hočeš takav.

Link to comment
Share on other sites

[/b]

 

NHF, ali,.....pises pizdarije.

Napisi cijenu za puni 3mm, i stoj iza tog svog "pisma"

Ako je po 130kn + PDV, ja cu sutra kupiti 2 kvadrata. Moze??

Onda??

 

Nejebica je gadna stvar, bio sam u toj fazi pa znam iz prve ruke :lol: ali se ne moraš zato izdrkavati po forumu...ima još mnogo drugih stvari koje možeš raditi... Uglavnom nisam puno pogriješio, naime od 01.04. su otišle gore cijene poliestera, polipropilena i polikarbonata... Da si se izrazio kulturno i kako spada možda bih ti uzeo ako treba i 2 kvadrata sa svojih 30% rabata + 5% za avans. Ovo je aktualni cjenik:

 

cjenikoktavijan.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nejebica je gadna stvar, bio sam u toj fazi pa znam iz prve ruke :lol: ali se ne moraš zato izdrkavati po forumu...ima još mnogo drugih stvari koje možeš raditi... Uglavnom nisam puno pogriješio, naime od 01.04. su otišle gore cijene poliestera, polipropilena i polikarbonata... Da si se izrazio kulturno i kako spada možda bih ti uzeo ako treba i 2 kvadrata sa svojih 30% rabata + 5% za avans. Ovo je aktualni cjenik:

 

cjenikoktavijan.jpg

 

 

O da, ....znam kako ti je.

S cim sam se izdrkavao?

Jesi procitao prva tri slova ...NHF?

 

Cijena metra kvadratnog koju sam dobio u ducanu na Sveticama je 255kn + PDV, a ti si stavio 130kn + PDV. I sam znas da je takva razlika u cijeni nemoguca, pa ne vidim svrhu daljnje rasprave.

Da mozes dokazati svoje cijene, ponudio bi 2 metra kvadratna kako sam i napisao, ili barem ime firme koja ga drzi. Cijena se lalo provjeri.

 

Btw, slika cjenika se ne vidi (barem ju ja ne vidim).

Link to comment
Share on other sites

Ja se nikad ne upuštam u rasprave bez argumenata...cijena je bila 13Xkn+pdv ali je kao što sam rekao polikarbonat, poliester te polipropilen otišao gore. Situacija je sada ovakva:

 

cjenikoktavijan.jpg

 

Ja sam napomenuo tamo da bi mogli navratiti neki dečki sa Myhraweba pa se probajte pozvati na Borisa iz Masterplasta, možda se iskorigira nešto.

 

Rezanje na željene dimenzije je gratis

Link to comment
Share on other sites

O da, ....znam kako ti je.

S cim sam se izdrkavao?

Jesi procitao prva tri slova ...NHF?

 

Cijena metra kvadratnog koju sam dobio u ducanu na Sveticama je 255kn + PDV, a ti si stavio 130kn + PDV. I sam znas da je takva razlika u cijeni nemoguca, pa ne vidim svrhu daljnje rasprave.

Da mozes dokazati svoje cijene, ponudio bi 2 metra kvadratna kako sam i napisao, ili barem ime firme koja ga drzi. Cijena se lalo provjeri.

 

Btw, slika cjenika se ne vidi (barem ju ja ne vidim).

 

 

I jesi se bio uvjeriti kako je nemoguće imati maržu od 80% od proizvođača do 78. ruke? :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...