Jump to content

T: Najboljeg mehanicara za Smart vozila???


Vedran

Recommended Posts

sven koji ima radionu u jazbini ti stalno nes prcka po smartovima koji dolaze kod simurine..pa ak zelis njega kontaktiraj pa vidi :thumbsup:

inace to ti je bratic od dark ridera sa foruma pa njega pitaj za broj i info.. ;)

 

O pa sa Krunom sam si super...hvala na infu...:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hehe nije mu ništa,zasad.:notworthy:

Trebao bih neke dijelove unutrašnjosti i sitnice izvana.Koliko može mašina doći ta 700ccm?Kaj da zovem euroline?:thumbsup:

E da na kaj si mislio konkurencija?Ima ponešto mehanike u tokiću,počeli su nabavljati.

Link to comment
Share on other sites

Počeli su sada sa zamjenskom mehanikom u tokiću.Smart ima 121000 tkm,radi super,ništa ne "zvoni",ne dimi....jel kaj diran motor ili nije neznam.Bio sada u mercedesu,kažu dijelovi za generalku 4500-5000kn.

 

Koliko ulja troši?

Nisam nikada vidio da je smart napravio toliko km...počni odbrojavanje;)

Link to comment
Share on other sites

ma glupost...

 

moj stric je imao 3 smarta...

 

2x diesel i sada ima benzinca....

1. diesel je imao 80.000 km kad ga je uzeo i prodao ga je sa 110.000 km.... bez problema....

2. isto diesel...kupio ga sa 143.000 km i prodao sa 166.000 km NIJE TROSIO ULJA, NIJE DIMIO itd....

sad vozi benzinca sa 120.000 km.... BEZ PROBLEMA.. ja sam ovo ljeto isao na more s njim... radi savrseno...

 

samo se mora na turbinu pazit.... (da radi u leru min 2 minute kad je hladan... ne smije se ga gasit kad je full vruc itd...)..

 

pali i voziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 

 

smart je zakon!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...