Jump to content

Problem sa autom...


Recommended Posts

Dakle, prije pola sata uključujem se sa vrbika na savsku, i normalno krećem prvom, šaltam u drugu na 2000 okretaja, i dam gas, nisam prešao 10 metara, i odjednom okretaji skoče na 5000, i tamo se kazaljka zaustavila, i auto ubrzava...Stisnem kuplung, ubacim ga u ler, a on i dalje drži gas na 5000 okretaja, i vrišti na semaforu... Ugasim auto, a pedala se od gasa nije vratila...Ništa, upalim auto, i ubacim u prvu, i krenem sa 5000 okretaja, i ubacim u drugu, i nakon toga je postao ponovno normalan...Najnormalnije reagira na sve, ne dižu se okretaji (kako ne bi trebali), prihvaća gas,uglavnom sve 5, kao da se nije ništa dogodilo...Nastavio sam se voziti da vidim hoće li se ponoviti,ali ništa...I na autoput sam ga odveo, stisnuo ga do max brzine, i ništa...Najnormalnije radi...Jedino što sam primjetio da mi se kazaljka od temp ulja malo pomakla sa sredine, za cca jednu crticu, a to nisam vidio prije, no kad sam ga vozio polako nakon toga, vratila se ispod sredine...Šta bi mu moglo biti, imam li brinuti uopće oko čega ili...

 

Hvala... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

matek NISAM racunarstvo BTJ xD informaticar sam :lol:

 

Mišek pa kaj ne studiraš ti informatiku... :P il elektrotehniku? Ugl bilo prvo il drugo, trebalo bi ti bit jasno :D

 

meni nije jasan ovaj dio "pedala od gasa se nije vratila" ?? kaj ti je propala i ostala u podu lol?

 

 

pa trebalo bi....i bilo bi da nije ovog drugog djela s pedalom :thumbsup:

zato predpostavljam da je nesto mehanicki zapelo :huh:

Link to comment
Share on other sites

al cudno je ljudi ovo sa temperaturom ulja..to je novi auto pa se bojim rec da je otiso u iberturu radi toga kaj je ulje doslo na klip, meni se to dogodilo na kockici, i kaj je najbolje izvadim kljuc i auto jos drnda i radi....ali tebi je vjerojatno samo problem neki oko gasa...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...