Jump to content

Lezaj (klime) 32x47x18 GDJE!!!


Recommended Posts

moj frend serviser vranic u gorici je zvao lageros i mene u lager commerce...

NTN više ne proizvodi taj lager, na stanju ga vise nema.

Mi trenutno nemamo zamjenu za njega.

 

2J-DF06A40LLACS30/L4 NTN LEŽAJ - no production

 

Je rekli su mi decki da su tamo zvali i da se vise ne proizvodi...

 

 

BTW

Odgovorio mi jedan lik iz Srbije, kaze imaju 32x47x20...:huh: Budem pitao jel mogu s tim skemijat mozda...

Link to comment
Share on other sites

http://simplybearings.co.uk/shop/advanced_search_result.php?search_in_description=0&sort=2a&search_3fields=1&keywords1=32&keywords2=47&keywords3=18&osCsid=efb1fae4fffd0c36de5310f3cf641de1&x=0&y=0

 

ja obicno te cudne lezajeve kupujem ovdje , dodju za 3 dana,

 

al cijena ovog je pun kurac

 

edit: nebi bilo lose uzet ovog s ebaya , pa pitas lika da ti posalje nekom brzom postom , ako ce cijena u ovim krajevima biti paprena

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

mislim da neces moci....

 

Vranic je rekao da ce zvati i u mazdu pa vidjeti sto oni kazu.

 

U mazdi navodno imaju samo remenicu kompplet s lezajem koja je 5500kn :lol::doh:

 

Ali ako sazna nes novo, samo javi :notworthy:

Link to comment
Share on other sites

Stavili oni novi lezaj, ali ipak i dalje zapinje, stvar je u remenici kao i poslali me u Auto-klima Hrastinski. Tamo rekli da moraju skinut i vidjet, ali da vjerojatno treba potokarit remenicu, onako napamet cca 1200kn :lol: Da dodem u petak da vide.

 

Kad se sve zbroji (mada jos nije ni gotovo) mogao sam odmah uzet rabljeni kompresor i bok. Jos bi i rezervnih dijelova imao :doh:

Link to comment
Share on other sites

A mislim da nisu. Ako i jesu vise za lager, to je njih neko zavaljo :lol:

 

A nis, imam onda taj Vranic na umu za sljececi put. Sad sam vec zakazao u petak u tom Auto klime Hrastinski. Mada mi se cine poprilicno skupi. Kaze zena: to je oko 2 sata rada, malo na stroju... znaci cca 1200kn :D

 

Samo da ne bude (opet) dva sata rada pa eto mi smo napravili "ovo", ali problem vam je nes drugo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...