Jump to content

p206, "cuka" na jednoličnom gasu


Recommended Posts

cura vozi 206 1.6 02g, i auto kad je u drugoj kad se vozi konsantim gasom, znači ne uzbrazava se nego se drži jednoliki mali gas, počme "štucat", tj kao da sam pusti pa doda gas. to je jako jako malo, i ja to osjetim a ona ne, ali bih htio to rješit. isto sam primjetio da se zna lagano zagušti dok je još ghladan isto u 1. ili 2. brzini. potrošnja je normalna.šta bi to moglo biti šta preopručate, da očistim senzor protoka zraka, ili će biti za mjenjajne?! možda su svječice tj jedna u kvaru?! inače ona ga ima 2mj i do prije tjedna dana je sve bilo dobro i to se počelo događat prije 5dana. mže kakav savjet.

Link to comment
Share on other sites

skinuo sam onaj mehanički dio sa jackom gdje je klapna, mislio sam da je to senzor od protoka zraka, ali izgleda da nije. u njemu ima 4 žice koje su na "ploči", i to sam očistio propuhao, i sad odlično radi, i više ne štuca i čak je i potrošnja pala, jedino kad sam davao kontakt zaboravio sam ukopčat jack i sad mi je prepoznalo grešku još je i iberlaus bio odspojen, i na kontrolonj tabli piše antipoluttion fault, tako da bih trebao obrisat grešku. sad me znaima da li mogu ja obrisat greš'ku ili mogu samo ovi u servisu tj samo spajanjem na dijagnostiku!?

Link to comment
Share on other sites

nemaš problema sa tom greškom

bude ti se sama nakon nekoliko km pobrisala ako su parametri ok ...

grešku u peugeotu očitavaju sa PP 2000 i isto tako i brišu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...