Jump to content

T: nekog za popravak i lakiranje alu felgi


AERO

Recommended Posts

Sorry kaj upadam u thread, ali evo i mene danas frend gnjavi di da popravi ovakva oštećenja na svim felgama, kome da ga pošaljem?

 

Tnx:

 

felgeee.jpg

 

Zar nisi ti furao već kod Žuge? Meni nedavno radio felge, mislim vidio si ih, doduše neoprane. :D

 

Posao ok odrađen, ali nije poštovao rokove i dogovorenu cijenu.

Link to comment
Share on other sites

Pa zaboravljiv si. :)

 

095 906 86 25 Ivan

 

To je od Crnića neki kompić, meni je već radio felge, radi jako povoljno i stvarno ih radi kao da ih radi sebi. Tam sjeverno od Dubrave je, ne znam kak se zove taj kvart.

 

ne moraš ni tražit dalje ;)

 

 

četri 15ice komplet uređene; poravnane, pjeskarene, plastificirane i stavljene gore nove gume 1350kn, iako smo se dogovorili za 1200kn, al nek ga vrag nosi.

Link to comment
Share on other sites

Sorry kaj upadam u thread, ali evo i mene danas frend gnjavi di da popravi ovakva oštećenja na svim felgama, kome da ga pošaljem?

 

Tnx:

 

felgeee.jpg

 

jel se mogu popravit ovakva oštećenja ruba felge bez da se lakira cijela felga??

 

naime moje felge su recimo kao nove, ali na jednoj felgi imam ovako slično pogreban rub pa nebi lakirao cijelu felgu zbog toga...

Link to comment
Share on other sites

jel se mogu popravit ovakva oštećenja ruba felge bez da se lakira cijela felga??

 

naime moje felge su recimo kao nove, ali na jednoj felgi imam ovako slično pogreban rub pa nebi lakirao cijelu felgu zbog toga...

 

+1

..........

Link to comment
Share on other sites

Sorry kaj upadam u thread, ali evo i mene danas frend gnjavi di da popravi ovakva oštećenja na svim felgama, kome da ga pošaljem?

 

Tnx:

 

ma ništa Brklja..takva i ovaj moj ima oštečenja po felgama....nakraju nema nitko konkretan da to radi.....postiji neki lik u Brsetju ali nezna dali i on lakira felege?..

Link to comment
Share on other sites

trebam preporuku,kum treba na BMW da malo preuredit felge pa me zanima neka preporuka i cijena.. felge su kopija E90 M3 18"......hvala unaprijed :notworthy:

 

Imaš jednog dečka u Novoselcu (Huzek ti zna broj) koji će ti to odlično napraviti (ravnanje, pjeskarenje...) a plastificiranje napraviš u Drvoplastu, 60kn po felgi i biraš si boju.

Link to comment
Share on other sites

jel se mogu popravit ovakva oštećenja ruba felge bez da se lakira cijela felga??

 

naime moje felge su recimo kao nove, ali na jednoj felgi imam ovako slično pogreban rub pa nebi lakirao cijelu felgu zbog toga...

 

kaj je moguće da nitko ne zna odgovor na to pitanje?

Link to comment
Share on other sites

Imaš jednog dečka u Novoselcu (Huzek ti zna broj) koji će ti to odlično napraviti (ravnanje, pjeskarenje...) a plastificiranje napraviš u Drvoplastu, 60kn po felgi i biraš si boju.

 

Da li mora biti pjeskarena felga ili se moze preko postojece boje plastificirati?

Link to comment
Share on other sites

nemože..ustvari niko se neče s tim zafrkavat a ništa jeftinije neče biti drugo je kad se ide ušpricavat neki veliki dio (hauba,branik).,ovo dok se pripremi ispada da moraš lakirat 50 posto felge..

 

upravo saznao da se može:dance3vs1::dance3vs1:

Link to comment
Share on other sites

Istina, dok ne upoznaš čovjeka koji radi bolje/brže...:thumbsup:

 

 

moguce da ima raznih iskustva.. bolje neznam kak, jer dao sam mu felge koje su u banani teskoj bile i dobio sam ih bas onak kak sam zelio bez da ima ikakvih nedostataka.... jedino to sto si reko 'brze'...to mu je problem,malo je sporiji al men to nije bilo bitno jer tad jos nisam mogo na ljetni set

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...