Jump to content

Belkin auto bluetooth - zastupnik u HR?


Boky

Recommended Posts

Pozdrav!

 

Napokon sam nasao nesto sto trazim vec uff dosta dugo. zanima me sljedece, tko je zastupnik za BELKIN i dali ga uopce ima u HR? ako nema, tko tu s foruma meni moze narucit ovaj proizvod, ja placam gotovinom na ruke, jer jebiga nemam ni pay pal ni nista, niti sam ikada kupovao preko interneta, i naravno vi koji imate iskustva, dali ja na ovo bi placao carinu ili ne? ako da, kako da izbjegnem itd..?

 

inace radi se auto bluetooth adapterom, koji se spaja na AUX u autu, i spaja se preko bluetooth-a s iphone. ja koji pustam muziku preko iphone-a u autu valjda 99% vremena, i strgao sam vec xy aux kablova, ovo je izmisljeno za mene, da bezicno spojim svoj serijski radio u autu koji naravno nema BT sa iphonom bez zica, jos mogu i mjenjat pjesme preko kotacica onog :D

 

http://www.belkin.com/IWCatProductPage.process?Product_Id=525857#!prettyPhoto/0/

 

ili naravno, tko netko zna ovakav proizvod u HR koji ima i di se moze kupit? unaprijed hvala.

Link to comment
Share on other sites

To ti moze i bilo koji parrot mki odraditi... radije odi na parrot..

 

isao sam bacit oko na te parrote, i to su cijene bolesne :huh: 1400kn za najjeftniji parrot mki koliko vidim, i to bez instalalcije i ne znam cega, onda rade uzmem radio potpuno novi sa BT-om :D

 

koliko sam skuzio ovaj belkin se samo spoji na aux i tam za cigarete i to je to. za 100 dolara radi tocno ono sto meni treba, da mi svira mjuza preko iphone-a bezicno na radiu od auta. ne treba meni ni handsfree, niti sikronizacija phonebook-a ni nista..

 

meni zapravo treba samo neki adapter koji ce se spojit na aux i hvatat muziku preko iphone-a koristeci BT-a, a ovaj od belkina upravo to i radi, samo jos se mozes i javit :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...