Jump to content

Pomoc sad potrebujem :)


Recommended Posts

Kako to obicno biva subotom uvece, krepao mi auto...

 

Vozio je normalno, saltao sam iz druge u trecu i govno se ugasilo i nece se upalit. Kaj mogu napravit na licu mjesta? Imao sam jos par litara goriva, dakle sumnjam da je povukao smece, auto vergla...sad cu samo provjerit da li ima iskre, toga sam se upravo sjetio, a sta jos mogu napravit?

Link to comment
Share on other sites

Neznam, meni rekli da to napravim da ispraznem statiku kad sam oso po braticev 307 kad je imo sudar i nije htio upalit..., samo sto to nisam trebo na kraju napravit jer je bila shema neka sa okrenut kljuc 2 puta na kontakt pa van, pa izvadit kljuc, vratit ili tako nesto kresnuo je ali je radio u safe modu.

Link to comment
Share on other sites

Sry, opel astra f 1.4 je u pitanju.

 

Nema iskre, ostavio sam ga na parkingu da trune do sutra pa cu ga odvuc negdje, nemam sta vise napravit...bar mislim :-) pucajte prijedloge

 

Edit: osiguraci su ok.

Edited by Koren
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ili senzor radilice ili bobina - zakljucujuci kao laik.

 

A sad da cu otic do njega - necu, doslovce je na drugome kraju grada, imam valjda 35 km do tamo :D

 

Da nije kod kljuca? Al sumnjam da bi mi se samo tako ugasio u voznji...

 

Motoric ler gasa nije jer nece ni sa gasom upalit, doduse jedno dva-tri puta je krenuo ko da ce se upalit ali ipak nije...

Edited by Koren
Link to comment
Share on other sites

senzor radilice??]

 

zasto senzor radilice? i da ima gresku na njoj ubacit ce mu safe mode nece se auto u voznji izgasit,moj senzor radilice je bia u komi i pali mi safe mode i na kompjuteru pokaziva da auto ide 50 kmh dok stoji na mistu al je vozia normalno

Edited by vrcy
Link to comment
Share on other sites

Malo poslepao auto u nedjeljno jutro umjesto mise, raskopavao i tako...

 

Uglavnom, dobio sam iskru, ne znam kako, ne pitajte me to :D ALI svjecice su suhe, i nemam dovoda goriva na injektor, tako da je ili pumpa ili filter goriva jer stvarno ne znam kad je mijenjan :D

 

Smrklja: ne mozes ni ti nista vise dobit ni za zelenog ni za bijelog :)

 

Je, jedan injektor, nije kod kljuca jer sam probao sa oba, goriva ima u rezervoaru...

 

A nista, sutra po pumpu i filter pa ce valjda proradit :) hvala svima

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...