Jump to content

Focus trese u voznji


Recommended Posts

Dakle dok se vozim auto mi se nenormalno trese , a kod ubrzavanja od 80 do 100 km /h je nenormalno .

 

Sve izgleda ok na auto osim homokinetickog na desnoj strani on je izbacio mast nekako pored manzetne ili kroz a ja ne vidim rupu , U tokicu (najbliza trgovina/servis kod mene , kazu da se moze promijeniti samo neki kriz u tome ali da ne postoji zamjenski nego samo original .

 

Zna li netko ima li zamjenskih ? koje su cijene , kako uopce pitati u nekoj trgovini za to mislim koji je strucniji naziv? danas ce mi javiti cijenu original dijela i promjene pa bi volio jos neke cijene da doznam.

 

I ima li netko misljenje sta bi jos moglo biti osim toga ?

 

Slike nabacim malo kasnije.

 

Lp

Link to comment
Share on other sites

Meni sad trese zeleni na cca 100-120, isto sam mislio da je sve živo i neživo, onda smo stavili felge s gumama na balansirku i imali šta vidjet.. Šugavi nankankg se izjajio :D

 

Nego, nama je na mondeu isto tako treslo i bila je poluosovina tj taj ležaj..

Link to comment
Share on other sites

opet nitko od ovih servisa nema pojma , jedni kazu ovo jedni kazu ono , na kraju kazu poluosovina da je savinuta , sad najbolje naci polovnu jeftinu desnu pa probati komplet poluosovinu ... ovu koju sam danas gledao je bolesna cifra :(

 

ovi su otvarali manzetnu i kazu da nije uopce suho unutra .... jebga nisam ja bio da su uvjerim u to 100%

Link to comment
Share on other sites

manzetnu na kinetickom , za koju sam mislio da je pustila mast jer okolo ima malo masti , ne lupa nista necuju se zvukovi do cca 80 km/h onda auto pocne tresti lijevo desno i to samo kad ubrzavam na 100 km/h se gube skroz i auto normalno ide...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...