Jump to content

golf 4 gamma radio


Pikica10

Recommended Posts

pa kod mene na Delti je bilo jednostavno.

Nađeš u setupu i sa seek gumbima pojačavaš ili smanjuješ.

Mislim da ima 6 stupnjeva rada.

 

Uglavnom na autocesti i otvorenoj cesti je ok i ako je na 6, ali u gradu će te izjebat u mozak jer cca na 70 se pojača i tako svako malo pa rađe stavi na 2 ili 3 da ga neprimjetno pojača.

 

Guba feature.

 

 

btw fauveovci našao sam na jebenu stvarčicu za vas koji imate gamma radio

 

VW_Audi_Skoda_Seat_VDO_1-DIN_Single_mp3-CD-Player_SD-MMC-kard-reader_and_gamma.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa kod mene na Delti je bilo jednostavno.

Nađeš u setupu i sa seek gumbima pojačavaš ili smanjuješ.

Mislim da ima 6 stupnjeva rada.

 

Uglavnom na autocesti i otvorenoj cesti je ok i ako je na 6, ali u gradu će te izjebat u mozak jer cca na 70 se pojača i tako svako malo pa rađe stavi na 2 ili 3 da ga neprimjetno pojača.

 

Guba feature.

 

 

btw fauveovci našao sam na jebenu stvarčicu za vas koji imate gamma radio

 

VW_Audi_Skoda_Seat_VDO_1-DIN_Single_mp3-CD-Player_SD-MMC-kard-reader_and_gamma.jpg

cijena je vjerojatno ne pitaj koliko kosta

Link to comment
Share on other sites

skuplje je od 100 kn :thumbsup: :lol: :P

 

 

cca 1000 kn

 

ali i original changer u armaturu sam ja placao po 100 eur

 

jedini bed je što changer isto nema MP3.

 

U kombinaciji s Deltom i ovim mp3 playerom u naslonu za ruku bi to bilo zakon :)

Link to comment
Share on other sites

jedini bed je što changer isto nema MP3.

 

U kombinaciji s Deltom i ovim mp3 playerom u naslonu za ruku bi to bilo zakon :)

 

 

e to je dobra ideja ili uz navigaciju + taj mp3 player...nema bolje za tu generaciju auta

 

jer ak cemo picajzlirat, malo je ruzan taj mp3 :D ljepsi je u naslonu :lol:

Link to comment
Share on other sites

e to je dobra ideja ili uz navigaciju + taj mp3 player...nema bolje za tu generaciju auta

 

jer ak cemo picajzlirat, malo je ruzan taj mp3 :D ljepsi je u naslonu :lol:

 

da imam gammu bez beda bi ga stavio u izlog jer i gamma je ružna, a ovo uz navigaciju ili deltu je pun pogodak :thumbsup:

još ima i SD karticu.

Link to comment
Share on other sites

da imam gammu bez beda bi ga stavio u izlog jer i gamma je ružna, a ovo uz navigaciju ili deltu je pun pogodak :thumbsup:

još ima i SD karticu.

dobro sada jedno pitanje daj mi malo objasni kako se aktivira ono za pojacavanje i smanjivanje otvorim ja to gala 1 pa sve do 9 ali kako se aktivira nemam pojma ,glumi idiota i derem se po autu da vidim oce se pojacat

Link to comment
Share on other sites

dobro sada jedno pitanje daj mi malo objasni kako se aktivira ono za pojacavanje i smanjivanje otvorim ja to gala 1 pa sve do 9 ali kako se aktivira nemam pojma ,glumi idiota i derem se po autu da vidim oce se pojacat

 

pa staviš ga na 9

pojačaš radio na koliko ti paše.

voziš se

i na oko 70 će ti malo pojačat radio, pa na nekoj brzini još malo i tako.

 

Dakle ovisno o brzini se pojačava, a ne ovisno o tome koliko glasno možeš prdnut u autu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Vozi se brže, pa će glasnije svirat. Imam i ja to u Cliu i dobro radi.

Ok ,jos jedno pitanje ali imam opciju phone ,kada otvorim tu galu na radiju kako se to aktivira ocito je da kada mobitel zvoni ili nesto da se on skros stisa

Link to comment
Share on other sites

Ok ,jos jedno pitanje ali imam opciju phone ,kada otvorim tu galu na radiju kako se to aktivira ocito je da kada mobitel zvoni ili nesto da se on skros stisa

 

E sad opet ne znam za Gamma radio, ali moja Delta je imala kablić ispod armature na koji se mogao kupit nastavak za držaš mobitela i sva ostala govna koja ti fale, a vjerojatno koštaju ko isus.

i kada imaš kompletan KIT radio se stiša kod primanja poziva i dalje radi kao handsfree.

Link to comment
Share on other sites

E sad opet ne znam za Gamma radio, ali moja Delta je imala kablić ispod armature na koji se mogao kupit nastavak za držaš mobitela i sva ostala govna koja ti fale, a vjerojatno koštaju ko isus.

i kada imaš kompletan KIT radio se stiša kod primanja poziva i dalje radi kao handsfree.

hvala na odgovorima :notworthy:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...