Jump to content

Čišćenje hladnjaka!


Recommended Posts

Ovako zanimame kako i sa čim najbolje očistiti hladnjak(kiler) od auta i cijeli sistem hlađenja? I dali se to smije raditi pošto auto ima ugrađen plin-zbog isparivača!

 

 

 

Ocat, bilokoje sredstvo za ukljanjanje kamenca.

 

Ovisi kako je napravljen , ako je s plasticnim kadicama vjerojatno ce procurit nakon ciscenja.

 

Zasto mislis da bi trebao to cistit?

Link to comment
Share on other sites

zmešal mu je vodu i ulje :-)

 

Halllo...Ja ne vozim folciku da mi se takva smješna sranja dešavaju...Ubiti vozim audi-tak da sori kolega-imaš kakvog dobrog majstora?... Nego sad bez zajeb.. Znači radi se o audi A4 B5 1.8 92Kw LPG i pukla mi je ona plastika ispod termopokazivača-i promjenio sam ju,al sam vidio da je na staroj plastici dosta hrđe-dali je na njima blok od gusa? Pa sam htio očistiti sistem prije nego što nalijem novi antifriz,i napokon destiliranju vodu! Al me je bilo strah stavljat razne aditive za čišćenje jer imam LPG-pa se bojim zbog isparivača!! Isto dali moram kupiti antifriz baš onaj G12 ili kako već piše na pposudi:huh: Zaboravio sam kaj piše...:unsure::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ako nemas problema s hlađenjem ja nebi nis dirao.

 

Mozes si napravit vise problema nego koristi kad ti pocne curit na sve žive spojeve.

 

Ak te strah isparivaca uvijek ga mozes odstekat , spojit to crijevo s nekim ravnim nastavkom isprat sistem pa vratit nazad.

 

Puno posla , nikakav dobitak .

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...