Jump to content

Plasti dip


Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 9 months later...

evo vise info-a

c/p sa vw-a

 

Evo ja zvao upravo. Roba im stiže za par dana.

 

Evo u par kratkih crtica iz razgovora.

 

Pakiranja' date=' sprej 311ml, boje one koje su na stranici, za jednu felgu bi treba jedan sprej, jer treba nanijeti 3 sloja, cijena od 150 do 180kn.

 

Postoji još pakiranje od 2,5l i 5l, cijene se budu utvrdile kroz par dana.

 

Za auto treba od 9 do 12 litara, ovisno o veličini auta, jer treba 4-5 slojeva. Treba koristiti njihov razrijeđivač jer ostali nisu kompatibilni s proizvodom, cca nekih 5 litara na ovih 9-12. Vrijeme trajanja; 3 godine, ali OVISI o vanjskim utjecajima i vremenu po kojem se auto vozi, znači nije 2 tjedna kako se prije pisalo.

 

 

Po meni možda malo previsoke cijene, ali s obzirom na to što dobivaš sasvim opravdane.

 

Pročitati na stranici FAQ.

Ako tko ima pitanja; 091 433 9101.

[/quote']

Link to comment
Share on other sites

Mnogo preskupo...VPC u Coloradu je 7 dolara/311ml.

 

uvezi ti to iz Colorada u HR, plati dostavu, porez i carinu i onda sastavi maloprodajnu cijenu uzimajuci u obzir troskove ducana, prijave minimalno sebe i placanja svih davanja prema drzavi

Link to comment
Share on other sites

Jedno je uvoz, carina, transport a drugo je razlika od 5 (slovima 5, postotkom 500%) veca cijena. Dobim par sprejeva tokom zime za probu kad mi mi dodje rodbina, a iskreno, 40kn vs 180kn ...kolko god ekonomija bila u kurcu i sve ostalo, to je nemoguće velika razlika ako se i uzmu u obzir transport na velike kolicine, davanja, marze itd.

Link to comment
Share on other sites

uvezi ti to iz Colorada u HR, plati dostavu, porez i carinu i onda sastavi maloprodajnu cijenu uzimajuci u obzir troskove ducana, prijave minimalno sebe i placanja svih davanja prema drzavi

 

 

U pravu si.

 

Misek Chypsi, ti npr. nisi u pravu.

 

Da li znaš koliko košta "hladan pogon" firme od 100m2?

 

Od računa / pretplate / paušala za: bruto plaće, odvoz otpada, struja, grijanje, RTV, ZAMP, zaštita na radu, atesti, vođenje bankovnog računa, trošak knjigovođe, punjenje viličara, porez na dobit, pretporez i svi mogući i nemogući nameti koje sam zaboravio nabrojati.

 

Kada to zbrojiš i ukalkuliraš u cijenu proizvoda + prijevoz, carina, porez, skladištenje, deklaracije i atesti - naravno da nešto što u americi košta 50kn u HR ne može koštati 100. Ne može koštati ni 180, no 180 je vjerovatno preporučeni MPC s uračunatim svim provizijama kartičara (koji znaju uzeti i do 10% od MPC), i naravno zaradom za dućan koji također ima sve te troškove kao i uvoznik.

 

Na kraju sve plati "mali čovjek", ali opet je najveći dio otišao državi.

 

Nemoj kriviti trgovce - oni moraju preživjeti. Krivi državu kojoj nije dovoljan PDV, već još 10 različitih nameta da bi napunila rupu bez dna zvanu državna blagajna.

Link to comment
Share on other sites

A mi imamo sve to + trošak analize pri agenciji za lijekove, hrvatske šume, trošak kamata dok čekamo 210 dana da država plati itd. pa su cijene dobrog dijela lijekova manje nego u europi, o usa da ne pričamo di uopće nema lijekova na trošak države. Baš me zanima kak bi ti jadni trgovci reagirali da je aspirin 300kn? Pa treba to dovest iz njemačke, nema veze kaj je tam 7eur, mi imamo troooškove... Svi bi imali profit 50% danas.

Link to comment
Share on other sites

Jedno je uvoz, carina, transport a drugo je razlika od 5 (slovima 5, postotkom 500%) veca cijena. Dobim par sprejeva tokom zime za probu kad mi mi dodje rodbina, a iskreno, 40kn vs 180kn ...kolko god ekonomija bila u kurcu i sve ostalo, to je nemoguće velika razlika ako se i uzmu u obzir transport na velike kolicine, davanja, marze itd.

 

Pa i da naručiš bez ičega ti naplate 30 dolara shipping... dude wtf... .

Link to comment
Share on other sites

Pa o tom je i stvar... Plastidipu je kao fora upravo to kaj je kakti jeftin pa mos isprobat neku boju pa maknut ak ti se ne svidja itd ili privremeni nea rjesit... Po toj cijeni jenostavno za vecinu primjena gubi smisao. Al jel ide 1sprej/felgi, malo mi se to cini puno.

Edited by Misek_Chipsy
Link to comment
Share on other sites

4 spreja po 169 kn za 4 felge = 676 kn pa za malo vise se kvalitetno ofarbaju u boju koju hoces

 

isto mislim da je malo too much

 

Za te novce se kvalitetno plastificiraju felge, a ne obuku u plasti dip koji je osjetljiv na svaki qrac. To se ne bude nikako prodavalo. Baš me zanima koliko će koštati 5 litara. Bit će jeftinije polakirati auto nego plasti dipati :lol:

Link to comment
Share on other sites

za te novce se kvalitetno plastificiraju felge, a ne obuku u plasti dip koji je osjetljiv na svaki qrac. To se ne bude nikako prodavalo. Baš me zanima koliko će koštati 5 litara. Bit će jeftinije polakirati auto nego plasti dipati :lol:

 

cijena svih boja je 550kn / l

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...