Jump to content

Punto 1.1 1994g, 6 brzina


Recommended Posts

Punto znalci, posto je ocito kod drage njezin motor dao svoje, motor je 1.1 55ks, ima 170.000km i pomjesao je ulje i vodu...

Auto ima 6 brzina

 

Koji motor moze ici na saraf gore: na getribu, instalaciju, nosace??? ak moze nesto malo jace od 1.1 i od kojih sve modela????

 

Znam da je kupovina motora macak u vreci, i da je mozda pametnije sloziti ovaj i biti siguran, ali imamo potrebu malo za jacim motorom...

Link to comment
Share on other sites

iskreno nakon sto kum terorizira 1.2 8v 8 godina i ja i tko sve stigne moj 1.2 8v mislim da motor trpi sve, al ja ga jako redovno odrzavam, dok kum ni blizu, ali trpi svasta, samo brtvu glave zamijeni i to je to.

 

 

ak hoces performanse malo bolje, frend je imao punta mk1 sa 1.2 16v i to je bilo zakon kak je isao auto i trpio torturu :)

Link to comment
Share on other sites

punto 55.65.75.85,

svi su različiti u kompjuteru i u zamajcu,,ova dva prva su ista centralni injekšn a 75 je ful injekšn sa četri dizne i 85 je isto tako al samo sa dvje bregaste elektronika je različita,,

pripazi na zamajac ako ideš nešto jače stavljat,,,

Link to comment
Share on other sites

Punto znalci, posto je ocito kod drage njezin motor dao svoje, motor je 1.1 55ks, ima 170.000km i pomjesao je ulje i vodu...

Auto ima 6 brzina

 

 

Brtva glave...zamjeni ju, naravna glavu i vozi.

Imam Uno sa 170000km i motor ide i ne pije ulje, a brtva glave zamjenjena pred cca 30000km

Link to comment
Share on other sites

najednostavnije je 1.2 8v s org instalacijom i ECUom (tu možeš i stavit 75icu ali granu,SPI diznu od svog)..to ej najlakše

na dalje ak nekaj radiš moraš mjenjat instalaciju,ECU,...i onda ti ide 1.2 16v...možda čak i 1.4 16v iz Punta2 uz neke sitne preinake nosača motora na glavi

Link to comment
Share on other sites

Na niciju srecu punto nebu nikad prodan, cura ga kupila novog novcatog, i do 170.000km nikad nista previse svi popravci kaj su bili su cca 500kn max...

 

Vjerojatno cemo slagat motor ovaj cini mi se najbezbolnije i najjeftinije, (ak nista drugo znamo kaj je) auto danas sluzi jos po gradu, za 2 godine bude njezinima po selu i do ducana

 

Nemam neke volje kemijat po instalaciji ako neide sve na sarafic unutra... nikad to ne bude nazad isti auto. 1.2 16v motor bi jos stavio najrade unutra al ih stvarno nema, potrosnaj je vjerojatno ista kao i kod ovog 1.1 8v

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...