Jump to content

HU sa USB/SD i BT


13snc

Recommended Posts

Moram kupit auto radio za kamion.. znaci zaboravite na vrhunske modele..

 

treba mi front USB i pozeljno SD (nije uvjet) citac da ne teglim USB uvijek..

mp3 naravno.. Bluetooth samo ako se radi od maloj nadoplati (necu gledat u 150kn ako ima, a nema npr. neke izlaze za predpojacalo i sl.)

 

znaci dosad sam samo obisao Konikom i vidio

 

JVC KD-R45

Pioneer DEH-140UBB

DEH-2300UB

 

svaki po 599,99kn

 

E sad ako imate nesto u tom rangu, a da znate da je bolje bio bih vam zahvalan da napisete model..

 

Radioodtwarzacz-samochodowy-JVC-KD-R45_6_.jpeg

deh-140ub_gallery.jpg

DEH-140UB

deh2300ub-main_gallery.jpg

DEH-2300UB

 

 

takodjer bi daljinski bio zgodan zbog foldera i lakse operacije s HU jer je u kamionu na visini i nije bas lako na pamet pogodit sto hoces..

 

Bit ce spojen na trosistemske 13ice jer je toliko predvidjeno mjesto (na visini, povise glave) ili ako nadjem po garazi dvosistemce 13ice + visokotonci koje sam imao u A112..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pa uzeo sam ovog LG-a.. dobar je.. BT radi dobro.. jednio bi ga sad mjenjao jer mi se ne svidja mjesto u kamionu predvidjeno za HU.. visoko gore na sredini kabine.. pa zbog kuta po danu ne vidim sto pise na displayu.. sad bi uzeo HU koji uopce nema CD pogon nego samo USB/SD player i FM.. ali da je upola manje dubok.. tako da ga mogu ugurat u menji zgodnije mjesto.. ako netko zna za neki HU koji je pola dubok nego standarni neka stavi model/link..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hm.. kako to.. trebalo bi jedno dva metra kabela za dovest to di ja ocu.. znaci sad mi je u sredini kabine povise sofersajbe.. a ja ocu tocno tu dole ispod sofersajbe... znaci trebalo bi kabel vozit sve okolo..

Link to comment
Share on other sites

tak svejedno kolki je ak ga imas di provest/sakrit...

 

vga kabel bi ti brijem bio dobar, valjda nema vise pinova...

 

ja sam uzeo pioneer 7100bt, brutala mi je ova bt spika...i ovo mi je valjda prvi uredaj na kojem voice command radi kak spada :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...