Jump to content

VW Passat struja problem


Recommended Posts

Radi se o Passatu 1.9 PDTDI 2001.g.

Problem je slijedeći, prestalo radit daljinsko centralno. Kad otključavam na bravi na vozačevim vratima, otključaju se samo vrata od vozača i suvozača, zadnja vrata i bunker ostaju zaključani. Prozori na struju rade ali nakon nekog vremena i ona prestanu raditi kao i svijetlo u kabini.

To se dogodilo ženi prije 2 tjedna i dobio sam informaciju od poznanika da bi mogao biti akomulator u pitanju jer kao ne daje dvoljno struje. Akomulator je Exide Maxima i koliko vidim po onoj lampici dobar je, nije mjerena amperaža. Auto najnormalnije pali, nije nijednom se dogodilo da bi teže palio. Nakon što sam skinuo kleme s akomulatora i stavio ih ponovo ništa se nije promjenilo...ali drugi dan je sve bilo ok, sve najnormalnije radilo do danas. Danas opet ista prića.

Da li tko zna u čemu bi mogao biti problem ?

Link to comment
Share on other sites

mene je moj jebao na način da mi kada se zaključa na daljinsko ostanu mi žmigavci svijetlit.

Elektronika od zaklučavanja skupa sa posebnim relejem od žmigavaca za daljinsko ti je pod nogama vozača ispod tepiha u crnoj kutiji.

Moguće da tamo nešto trebaš pogledat.

 

BTW kako ti radi centralno kada ga zaključavaš na onaj gumb na vratima:

 

volkswagen_passat_gl_tdi_wagon_2004_interior_doorcontrols.jpg?x=640&n=1&q=90&sig=d6zza96991FePS.dgv1dNg--

 

da li se onda zaključava i odključava kako spada ?

 

Također problem kod mene je bio što su mi zadnja vrata iza mene bila zaključana na deadlock i nisu se nikako dala otvorit.

 

Pekx spojio dijagnostiku i dok je auto dijagnosticiran preko wag coma vrata se odključala i od tada radila kako spada.

 

 

 

Što se prozora tiče od trena kada ugasiš auto do trena kada otvoriš bilo koja vrata prozori na struju rade.

 

Ukoliko otvoriš vrata (sa izvađenim ključem) i prozor i dalje radi mikroprekidač na tim vratima ti je mrtav.

Isto tako ukoliko odključaš auto, otvoriš vrata i on se nakon dvadesetak sekundi zaključa. Na tim vratima koja si otvorio također mikroprekidač ne radi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...