Jump to content

Praona na Tomislavavoj (Zagorskoj)


Recommended Posts

Moram pohvaliti autopraonu na zagorskoj, tj sada vidim po google mapsu da je to tomislavova.

 

Ulica koja ide od pet centra tam na drvinju prema selskoj. Kada se ide od pet centra prema selskoj, nakon one izbocene pruge sa lijeve strane.

 

Zašto mi se sviđa:

- brzo peru

- 5 ljudi pere jedan auto

- ispiru krpe prije svakog auta

- pozovu te da ti pokazu sve sto im je "cudno" (kao meni bezbojni lak na prozoru koji su pokusali 3x oprati)

- usisaju vodu iz retrovizora i kvaka

- nisu oni vozili auto nego su mene zvali kada ga je trebalo maknuti (ne smeta, ali poboljsava dojam)

 

Uglavnom, dečki rade ko stroj. Svaka čast.

cijena komplet pranja 80kn

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hocu vec neko vrijeme napisat pa nikak, svaki dan prolazim tam kraj njih i vec sam x puta vidio kak lik u zmazanoj manduri sjeda u auto da ga uparkira u praonu.

 

Bas sam par puta naisao i jasno vidio kak je frajeru zmazana guzica (a vjerojatno i ostatak mandure obzirom na posao) i sjetio sam se kak ste hvalili tu praonu a takav potez je sve samo ne za pohvalu.

 

Jasno da netko mora taj auto uparkirat a sad, da bas to mora lik u zmazanoj manduri...ne znam bas.

Link to comment
Share on other sites

hocu vec neko vrijeme napisat pa nikak, svaki dan prolazim tam kraj njih i vec sam x puta vidio kak lik u zmazanoj manduri sjeda u auto da ga uparkira u praonu.

 

Bas sam par puta naisao i jasno vidio kak je frajeru zmazana guzica (a vjerojatno i ostatak mandure obzirom na posao) i sjetio sam se kak ste hvalili tu praonu a takav potez je sve samo ne za pohvalu.

 

Jasno da netko mora taj auto uparkirat a sad, da bas to mora lik u zmazanoj manduri...ne znam bas.

 

mene su zvali da ga ja pomaknem tako da nisam to vidio...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...