Jump to content

Punto 1.7 TD, loše pali ujutro


Recommended Posts

Ovak, imam sljedeći problem sa Puntom. Motor je 1.7 TD 95.god je auto..

 

I ujutro dosta loše pali, prvi put zavergla i kao da se javi oi odmah se ugasi, i onda drugi put vergla 10-ak sekundi i sastavi, al kao da ne dobije odmah gorivo, pa trokira malo i kad se drži malo gas onda normalno radi..

 

Bošpumpa je bila prije dosta "odvrnuta" i dimio je dosta.. Neodavno mi je mehaničar malo smanjio i manje dimi, jer prije i na malo dodavanje gasa je dosta dimio i trošio goriva.. Sad manje dimi, al i lošije pali ujutro..

 

Jel moguće da je injektor jedan začepljen pa dok ne dobije goriva šteka il tak neš?

 

Jer sad je problem kad bude -20 nece se lako upalit, i od verglanja ce izvuc akumulator..;)

Link to comment
Share on other sites

zagrij grijace dva ili tri puta pa ga kresni.

 

nije do grijača, zagrijem, ali jednako kao kad i jednom grijem.. jednostavno kao da treba da navuče goriva.. a htio bi to riješit, jer mama vozi a uvijek ujutro prije 7 ide na posao, pa da nema problema s tim..

 

ja sve mislim da jedan injektor šteka..

 

alfaluđak, javi se, ti znaš o fijatima sve.. :)

Link to comment
Share on other sites

...pa eto ti odgovora..Moras natočit da bi se vozio.... Neće bez benge :P

 

pa di si ti ljubo, nema te ni za lijek.. :P da se nisi povukao u miran život? :P

 

dizel je.. :P i ima goriva, ali bit ce da mu nešto spriječava da ujutro dođe gdje treba, zato me zanima sto bi točnije moglo bit da ne idem metodom bosanske dijagnostike, kao što bi mexx rekao pa da mjenjam redom na što sumnjam.. :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...