Jump to content

Smrad zagorenog ulja


Recommended Posts

Imao sam prije nekih mjesec dana brainfart (bio sam nesto valjda odsutan) i nakon sto sam dotočio ulja sam zaboravio zatvoriti čep. Tako sam se vozio nekih 10ak minuta, onda skuzio (smrad), začepio. Autu nije ništa, osim što sad kad god se auto zagrije, dođe opet smrad ako pušem toplo u kabinu, plus osjeti se izvana miris oko prostora motora.

 

 

Mislio sam da će u mjesec dana to sve proći, ali očito ne, i trebalo bi to oprati, ili što?

 

 

Savjeti, ideje? Jel moze to svig ili neka praona kvalitetno očistit? Mogao bih napraviti odmah cijelo pranje motornog prostora... Tko to radi, kolika je to cifra odokativno?

Link to comment
Share on other sites

Savjeti, ideje? Jel moze to svig ili neka praona kvalitetno očistit? Mogao bih napraviti odmah cijelo pranje motornog prostora... Tko to radi, kolika je to cifra odokativno?

 

Kod mene na accentu je ulje izbilo kroz čep, motor je bio sav masan i odvratan, otfurao sam ga kod sviga i motor nikad čišće nije izgledao :)

Tako da oni sigurno mogu to oprati. Kod sviga je pranje motora 70 kn

Link to comment
Share on other sites

u toj auto-praoni blic nikad vise auto necu vozit na pranje, ukradeno je oko 9L-10L dizel goriva sa mog auta...

 

 

Mali nesporazum izmedju gosp. Tomislava i AutoBlica.

 

AutoBlic je otvoren 02.11.2011.

Ja sam vlasnik, a moj automobil je 1.8T benzinac

 

Loz ulje za miniwash kupujemo od tvrtke Zagrebpetrol, uz postojecu dokumentaciju.

 

I autopraonica je pod video nadzorom, snimke se cuvaju 6 mj.( cuvat ce se)

Nakon pregledanih snimaka sam ustanovio da doticni gospodin nije bio kod mene, te sam ga nazvao na mobitel, pa smo ustanovili da se to desilo prije nego sto sam ja preouzeo autopraonicu.

 

Stoga je zakljucak da AutoBlic NEMA nikakve veze s nestankom goriva iz rezervara.

 

Molim gospodina Tomislava da se ocituje o ovome, HVALA.

 

Takodjer, decki svi ste dobrodosli, Stiv, slobodno navrati kad god.

 

Stojimo na raspolaganju. Pozdrav , Mirza

Edited by mirzaA3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...