Jump to content

Iskustva s HELIOS Vienna Insurance ISKUSTVA


Cajo

Recommended Posts

ja bil na razgovoru nekad kad sam bil očajan... a ono, lik u vž ti je ok. par puta me zval na kavu itd...ako misliš neko osiguranje slagat najbolje da se obratiš njemu u vž...Marinko Tot-on je glavni pa ti more sredit najbolju ponudu

Link to comment
Share on other sites

Ja imam neke brodove kod njih osigurane i katastrofa je sto se tice naplate.. Imao stetu kao sve ok i nikako da plate, odugovlace i zajebavaju... Iduce god. Sigurno necu kod njih produzit.... A od ostalog croatia i jos bolja mi se uniqa pokazala...

 

Croatia i Allianz po meni jednine kuće s kojima nema problema sa isplatom... :thumbsup:

Ako mogu kak pomoć javi:thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

slažem se i ja s tobom :),al evo recimo Jadransko je opće poznato po lošem isplaćivanju šteta,a ja zasad od 400 stranaka ( na razini godine ) iman jedan jedini prigovor :), ali ni to ne govori ništa..svaki procjenitelj radi na proviziju isto ko i mi (prodaja)

 

ono šta oću reć...samo vulgarno, reci da imaš prijatelja koji ima PTSP i da njega isto zanima koliko će ti isplatit :D:D

Link to comment
Share on other sites

slažem se i ja s tobom :),al evo recimo Jadransko je opće poznato po lošem isplaćivanju šteta,a ja zasad od 400 stranaka ( na razini godine ) iman jedan jedini prigovor :), ali ni to ne govori ništa..svaki procjenitelj radi na proviziju isto ko i mi (prodaja)

 

ono šta oću reć...samo vulgarno, reci da imaš prijatelja koji ima PTSP i da njega isto zanima koliko će ti isplatit :D:D

 

Nemoj me krivo shvatiti ja mogu rec iz svojih iskustava i mojih stranaka.

Moji prijatelji rade isto tako u drugim kucama i njih nekoliko u Jadranskom. Vi ste kuca koja je najvise bazirana na MV a nisam mislio samo na taj dio.

 

Sa svimešto si rekao slažem se!!

Edited by Marek
Link to comment
Share on other sites

kod allianza itekako ima - na vlastitom iskustvu naucio

 

znam da radis tamo, ali kada se vec guras moram napisati

 

 

 

Uvjeren sam da ako je dokumentacija bila na vrijeme i ispravna nebi smjelo biti problema.

Zasto je bilo ne zelim ulazit u to...jer ima previse faktora.

Ako ti se da napisi na pm ili nazovi.

Edited by Marek
Link to comment
Share on other sites

Ja imam doživotno osiguranje kod njih..prije je bilo Cosmopolitan pa su se udružili..

Nisam imao nikakve isplate tako da ne znam kako to funkcionira ali sa svojom agenticom imam ok odnos, kad me god nešto zanima nazovem, objasni mi se..sve 5

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...