Jump to content

VW mfa/mfa+


Recommended Posts

Jel postoji neka skrivena fora za podešavati parametre na (obicnom) mfa koji se redovno mogu na mfa+? ili samo spajanjem na komp...? Imao sam na 5ici neke stvari koje mi sad fale (auto lock vrata, comming-leaving home...)

Link to comment
Share on other sites

Sam pitam preventivno da nebi bilo sranja na 1. servisu... Znaci spojit pa posložit sve opcije i to je to...

 

pa pitaj decke u servisu, ako imaju volje sami ce ti upaliti i comming/leaving home, zakljucavanje, mislim da cak mozes i paljenje maglenke u zavoju...

 

inace ovako na divlje ekipa to radi za 50-100kn (barem kod nas)

Link to comment
Share on other sites

možeš razne stvari isključivyti u uključiti..

 

kad se spojiš na diagnostuku, onda se u kontroleru vidi šta se može..

 

u pravilu najviše ljudima isključujem nego li uključujem :)

 

npr pojaseve, dnevne svjetla, i to automatsko zaključavanje...

Link to comment
Share on other sites

nekuzim onu foru kad kupujes auto u konfiguratoru imas za odabrat opciju comming home leaving home a to sranje ukljucis sam preko kompa ili ti to odrade na servisu ili se to misli na ove socka aute koji nemaju mogucnost paljenja i gasenja tog pa im samo taj modul upace za tu opciju ( i naplate zato ) dok je kod opremljenihij to vec ukomponirano ?

Link to comment
Share on other sites

Neznam sad za 6icu al na 5ici je c/l home isao uz senzor svjetla samo. Jer kad su svjetla na auto onda samo po mraku radi funkcija. Mi smo mu lazirali senzor da stalno misli da je mrak. Vjerojatno je i na 6ici ista fora pa zato treba doplatit.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...