Jump to content

ima ko retrovizor s ekranom?


Patrik

Recommended Posts

razmisljam da zamijenim komplet car pc setup za android tablet...

 

e sad, jedini minus koji me kopka je kamera za rikverc...na car pc-u mi je slozeno na ekran od kompa kad ubacim u riki, odma se pali kamera s gepeka a na android to nemrem stavit

 

jedina ocija koja mi preostaje je dodatni ekran

 

neki mali sastrane necu jer mi je to too much, a ovo s retrovizorom mi se cini ok

 

pa me zanima dal neko u zg ili u blizini ima to instalano da vidim kak to funkcionira i jel to cemu

 

nasao sam na ebayu neki cheap shit koji bi mi odgovarao

 

http://www.ebay.com/itm/170798034620?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

 

i ako neko ima neki pametan info oko takvog retrovizora:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ja sam vidio jedan uzivo, doduše ne u autu nego je bio test ovako na suho. bio je to neki china product, jeftin, losa plastika neznam otkud je bilo naruceno, sve je bilo super kad je ekran bio na tamnom mjestu ali čim smo ga okrenuli prema jačem izvoru svjetlosti vidljivost je bila preloša. a pitanje je kakav je ovaj što si našao na ebayu. možda je taj bolji.

bio je problem taj što je zrcalo na retrovizoru na mjestu gdje je ekran zatamnilo sami ekran. pa kad ga okrenes prema suncu, svijetlu ili nečemu sličnom slika nije bas bila vidljiva. to je iz mog osobnog iskustva. mozda netko ima bolje iskustvo. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...