Jump to content

**Croatian drift challenge rd. 1 - 2012 - Zagreb**


Toninho

Recommended Posts

ali konstantno je vidljiva...si siguran da nije zgrebana plastika?

meni se zamagli ako sa sunca skočim u more s njom ili iz toploga u snijeg...ovo kad je konstantna temp mi se nije desavalo...no, ako je to...neka uzme u drop inu otvoreno kućište ili one upijace vlage za go pro...steta truda ovolikoga i onda te sjebe fleka...

 

To kamera od Mirca, Gocovog buraza, ja s time nemam veze. :)

Ne, nije zgrebana, nego mu se baš skupi vlažna mrlja, kao kondenzat, ne na kućištu nego baš iznutra.

Ja ima takav slučaj kao i ti, kod naglih promjena temperature.

Da, šteta, al'....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

vidim bartol je dobro haubu napravio.... nije pukla od onog dibidusa kaj si je lego na nju. Trebo je lec na kopcu!

 

Bas smo komebtirali jel se bude ko nabil na kopcu pa zavrsil u dubravi na sivanju :D

Link to comment
Share on other sites

Dinko, imaš li foto kad ja bježim od Keršića na traziciji u 2. zavoj?

Bilo je bježi ili udari... Jako sam mu se zavukao jer nisam smio izgubiti brzinu i jebi ga...

 

Moram pogledati....btw sad sam vidio post od Folera na drift.hr...kako nisam tamo member...ja kad izdvojim to nešto fotki, dam link...ne stignem sve shendlati odjednom a i onaj 3D testis mi je bio primarna zadaća...tako da, kako stignem budem stavio....

Link to comment
Share on other sites

Palili smo gume i bilo nam je super... :D

Malo je falilo da uzmem pehar ali šta je tu je... U kvalifikacijama sam bio 4-i, twinove sam vozio super, Brklju sam dobio nakon 5 ponavljanja... Od Marina sam izgubio nakon 3 ponavljanja... Uglavnom odličan početak sezone... :cheer:

Link to comment
Share on other sites

daj se odmah malo naduri zato kaj se covjeku ne svida,

 

Iskreno, nije da me nešto libo taki jel se njemu to sviđa ili ne (jer epitet "retardiran" nema veze sa sviđanjem)...niti sam sad tu nešto dramio...Vjerujem da je dotični uzeo 3D naočale, pogledao fotke, te nakon što ih je vidio zaključio da je 3D fotografija retardirana tehnologija ili da su po njegovom ukusu dotične fotke retardirane (aka zaostale...da, znam da su još nacisti radili 3D filmove ali nisam bio svjestan bas zaostalosti dotične tehnologije)

 

ni meni se ne svida pa kaj sad?

 

 

Što bi se reklo...retardacija je u oku promatrača...

 

ko malo djete kad mu uzmu lizu

 

strasno

 

LOL

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, nije da me nešto libo taki jel se njemu to sviđa ili ne (jer epitet "retardiran" nema veze sa sviđanjem)...niti sam sad tu nešto dramio...Vjerujem da je dotični uzeo 3D naočale, pogledao fotke, te nakon što ih je vidio zaključio da je 3D fotografija retardirana tehnologija ili da su po njegovom ukusu dotične fotke retardirane (aka zaostale...da, znam da su još nacisti radili 3D filmove ali nisam bio svjestan bas zaostalosti dotične tehnologije)

 

 

 

Što bi se reklo...retardacija je u oku promatrača...

 

 

 

LOL

 

jebeno ti brate po komentarima prihvacas kritiku ako se nekome nesto od tvojih radova ne svida, pa makar to nekome bilo i retardirano, a to da nismo skuzili da je to 3D tehnologija, hmmm je da ziher, uopce se nevidi razlika izmedu obicne i 3d fotke i videa.

nema veze samo ti uzivaj u svojim fotkama i nitko ti nikad vise nece rec nista pogrdno.

 

seljaci nisu skuzili da je to 3D fotka/fotke hahahaahahaha, LOLcina!!!

 

neznam sto bi mi seljaci bez ovakvih pametnjakovica, vidi ti se kroz glavu kolko si bistar.

Edited by Pale
Link to comment
Share on other sites

jebeno ti brate po komentarima prihvacas kritiku ako se nekome nesto od tvojih radova ne svida, pa makar to nekome bilo i retardirano,

 

Imaš ti neki argument za taj epitet?

I btw nisam ti ja brat...

 

a to da nismo skuzili da je to 3D tehnologija, hmmm je da ziher, uopce se nevidi razlika izmedu obicne i 3d fotke i videa.

nema veze samo ti uzivaj u svojim fotkama i nitko ti nikad vise nece rec nista pogrdno.

 

 

Dakle...tvoj argument "brate"...ide otprilike ovom logikom...ukoliko mi se ti ne sviđaš (izgledom) slobodno te nazovem retardiranim ?

 

Ok....ajde...svaki dan u svakom pogledu.....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...