Jump to content

Polir pasta


Recommended Posts

Trebam preporuku za neku dobru polir pastu,dal uzet univerzalnu ili u boji auta, abrazivnu ili ne itd.. Auto je perla crne boje, pa ako ima netko kakvih preporuka samo dajte..

Btw dal netko zna gdje ima za kupiti paste za polirat farove, tj. plastiku?

Link to comment
Share on other sites

3M majka. pošto je crna boja onda ces ,morat uzet srednju pastu pa onda nakon nje ultrafinu(jer se uprotivnom vidit di je polirano, onako lagana sjena) ili samo ultra finu pa malo vise drljas.

 

 

te fore polirka u boji to mi nikad nije bilo jasno. Polirka na zapunja strugotine ili sl. šta većina ljudi misli. Polir pasta brusi lak da ubije strugotinu u laku ili neko sitnije oštećenja stvar je u tome da brusi dosta fino zato ostaje sjajno.

Link to comment
Share on other sites

Farecla , meni bolja od 3m-a , koristim obje, al nekak mi je farcla draza jer se dosta lakse brise :D

 

Doleti do mene jednom pa si isprobaj kaj ti najbolje odgovara, al farecla g10 http://www.marinemegastore.com/product-product-ECS_37692.htm je predobra pasta , i jos si uzmes farecla vosak i miran si :thumbsup:

 

Ovo su odlične paste, ali nemam kamo kupiti:doh:

Turtlewax :lol:

...pa jel valja šta:huh:

Link to comment
Share on other sites

Ovo su odlične paste, ali nemam kamo kupiti:doh:

 

...pa jel valja šta:huh:

 

imam ja kompletan program farecla....inače,kako je neko i napisao...i moji ovi majstori što kupuju kod mene obožavaju fareclu,i ja radim aute sa njom....super je....

 

mislim da ti je najbolje odvesi auto kod nekoga ko to profesionalno radi i plati...da sam nebi zeznio sve,jer je crni auto....

Link to comment
Share on other sites

imam ja kompletan program farecla....inače,kako je neko i napisao...i moji ovi majstori što kupuju kod mene obožavaju fareclu,i ja radim aute sa njom....super je....

 

mislim da ti je najbolje odvesi auto kod nekoga ko to profesionalno radi i plati...da sam nebi zeznio sve,jer je crni auto....

 

Nemam crni auto. Treba mi za skuter ispolirati, danas sam naqpokon završio.

Nego, pošalji mi na PM cjene seta za poliranje ako nije bed:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

faraclea g3 je gruba pasta. odlična je uvjerio sam se, ima je za kupit kod plodina na viškovu, preko puta u onom dužćanu mislim da je itea.

sad me zanima, g3 je gruba a ima i g10 koja je kao polir mljeko, pa da sve ne kupujem, dali bi mogao sonax polir mljeko koristit nakon g3...ili to ne ide pošto je jedna na bazi silikona a druga nije?! bi mogao šta zajebat, ipak je to kemija?!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...