Jump to content

Corsa B 1.0-zacukavanje- molim pomoc


Recommended Posts

Pozdrav,

 

Ne ocekujem da se auto preko foruma popravi,ali ako netko ima iskustva sa doticnim autom,molio bi pomoc.

 

Od stare,corsa B- 1.0 motor, 1998 god, 40kw.

 

Svijetli lampica motora,i auto zacukava.

 

Primjer-Prebacim iz prve u drugu,i lagano stiscem gas,auto pocne ubrzavat,na 2 sek nekako zastane i onda opet krene. U zadnjih par dana je poceo uzasno jako cukat. Isto tako u prvoj nekad zna ˝potonut˝gas ispod 1000okretaja,kao da ne dodam dovoljno gasa,i da ce se ugasit.

 

Najvise u 1-2-3 brzini. 4i 5a dosta manje.

 

U 2oj brzini ako ga drzim na 3-3,5k okretaja i pustim naglo gas,auto kao da ide napred-nazad. (nosaci? )

 

Kod ubrzavanja tj dodavanja gasa jako cuka. Kao da hoce-nece. Isto tako kod laganog dodavanja gasa na leru kad se okretaji spustaju do cca 1,5 k rpm cuje se metalni zveketavi zvuk.

 

Molio bi mehanicare ovdje sa foruma ako bi htjeli da pogledaju auto,da ustanove kvar i na kraju ga rijese.

 

Mogu ic Pavicicu,ali mi se neda do njega ic skroz tamo.

 

Zato bi htio vidjet ako ima netko ovdje sa foruma da radije njemu dam auto.

 

Hvala.

Edited by drahic
Link to comment
Share on other sites

MAF senzor vjerojatno.. To ima je mana.. Imao sam takvu Corsu.. Tako je i meni bilo.. Inače taj auto nikad ne ide... :lol: Ali kad mu ode MAF onda baš ne ide.. :D

 

Možda može još što bit, ali ja sam imao taj problem..

Link to comment
Share on other sites

EGR ventil ti je vjerojatno kifla...nas je to jebalo jako na upravo takvoj Corsi...pregledaj i bobine usput jer i one krepavaju dosta često.

 

Dijagnostika na tom autu nam nije ništa pametno pokazala niti su baš znali kaj napraviti ...

Link to comment
Share on other sites

EGR ventil ti je vjerojatno kifla...nas je to jebalo jako na upravo takvoj Corsi...pregledaj i bobine usput jer i one krepavaju dosta često.

 

Dijagnostika na tom autu nam nije ništa pametno pokazala niti su baš znali kaj napraviti ...

 

EGR ventil? :huh:

Link to comment
Share on other sites

vidiš nisam uopće razmišljao o EGR ventilu.. :D možda je moja zato slabo išla, bio zaštopan egr.. :D

 

Fora je u tome kaj je dijagnostika na tom autu skoro pa nepostojeća. Malo stvari mogu vidjeti...nama je bio ventil stalno otvoren pa je auto radio ko da Knocka za popidit i stepavao se i nije mogao ler pogoditi tj. šetao je...

 

I ne taj auto nemre ići nikam tak da svejedno bilo problema ili ne...uvijek isto NE IDE ... :D:D

Link to comment
Share on other sites

kod svetog roka ide 175 =) trust me i tried more than once ;) al mi je onda od novalje do zg potrosio 3/4 tanka =)

 

i onda samo čekaš kad će te nešto ispod haube pogodit u glavu.. :D ja sam svoju 165 niz sv. Rok.. :D al samo sam čekao kad će što izbit van.. :D

Link to comment
Share on other sites

i onda samo čekaš kad će te nešto ispod haube pogodit u glavu.. :D ja sam svoju 165 niz sv. Rok.. :D al samo sam čekao kad će što izbit van.. :D

 

Da tak zvuči...smeta mi kad nema neku blokadu ili RPM čuku... :D:D

Link to comment
Share on other sites

Buraz je preuzeo u svoje ruke auto i odveo svom mehanicaru.

 

Svejedno hvala Hitrecu i Alfi. ;)

 

Noci- Pa valjda 10l s tom greskom,jer zacukava cijelo vrijeme. A kad se zagusi,moras mu dat vise gasa.. Ma.. Auto kupljen preko foruma,za staru da se vozi po gradu,˝nikad lupan˝. Na kraju skoro pa groblje od auta. I naravno od uvijek je ova greska bila. -˝Ma to je konektor samo˝..

 

Al dobro. Nema veze.

 

Javim sta je bilo.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...