Jump to content

Du kupiti polikarbonat ili nesto slicno?


drago_st

Recommended Posts

da to je taj brod...

boja je takva jer je vlasnik to htio..

inace vlasnik je sam odlucia zavrsit brod i taj dio posla je dosta lose odraden..zavrsna obrada nije bas nesto..ima tu jos stvari za sredit..

isto tako su nepotrebno dodane neke stvari te je brod dosta otezan s obzirom kako je u projektu bilo zamisljeno..pa je brzina pala..ali smo uspili uhvatit 45 milja..

Link to comment
Share on other sites

45 milja je jako brzo !

Brod stvarno izgleda odlicno ! Fali mu par sitnica koje bi ga napravile preodlicnim , ali za rucnu izradu svaka pohvala !

 

Ja sam prosle godine uzeo yamahu sx230 high output i ide 50 milja , i to je stvarno za svaki dan na moru prebrzo . Al da je guba je :)

 

0-30 milja 4.8 sec :) me like

Link to comment
Share on other sites

sve priko 40 milje vec dobra brzina..

mi smo prije koju godinu napravili 2 gumenjaka ko ovaj sa avatara,samo otvorenu verziju bez kabine...jedan je brod isa u kamerun kod obalne straze,a drugi je uzela momcad americas cup-a kao pratnju..ima je dva vanbrodska od 350 ks i isa je 57 milja..strava..

Link to comment
Share on other sites

Ovo mi je odlicno :) Rolls-Royce turbine :)

 

Sto se tice brzine, ne treba uvijek velika snaga :)

 

ZAR 57 + Evinrude 115 Ficht - Vmax 33-34 kn GPS with Evinrude SST 17"

ZAR 57 + Evinrude E-Tec 150 H.O. - Vmax 43-44 kn/GPS with Evinrude Viper 17"

 

kn = miles/hours

GPS = Garmin 276C

Link to comment
Share on other sites

jel vi pricate o kts ili mph?

drugo ne treba velika snaga za pakiranje tetrapaka i dasku za dvi brukve, al bogami za pravi brod treba.

 

vozija san i ja gumenjake sa 2x250 i 2x300ks, i je oni idu jebeno, DOK JE BONACA,

 

a vozija san i motornjake od 56stopa i vece,

i jedan od brzih je bija sa 2x490ks 46stopa, 44 cvora brzine, al za 50 cvorova (nauticka milja - trik kojim se obicno sluzi konkurencija kad nemogu glavne rivale sustic) treba jaja otegnit na pravom brodu

Edited by Josey
Link to comment
Share on other sites

Ovi zar-ovi "gumenjaci" su ustvari hibridi... Trebali bi biti dobri i na nekoj neveri...

 

provaj malo isplovit sa zar-om po tramuntani pa ces vidit..al dobro,opet nemozes imat brod za sve..i da je lip i velik i udoban i prostran i brz i dobar na moru..

Link to comment
Share on other sites

provaj malo isplovit sa zar-om po tramuntani pa ces vidit..al dobro,opet nemozes imat brod za sve..i da je lip i velik i udoban i prostran i brz i dobar na moru..

 

Ja ako negdje idem mora biti bonaca i sunce, inace se ne usudim :D

Link to comment
Share on other sites

Omg

 

a nego koja milja ce bit kad ce prica o brodovima?

Svi ti brodici,gumenjaci itd su za bonacu samo...jer je to za uzivanje namjenjeno.na malo mora izbije te ka budalu i onda vise nema uzivanja.

 

A navigat po bonaci mogu i casne

 

Brodovi da su brzi,dobro podnose more prostrani itd su jako jako jako skupi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...