Jump to content

Izrada i popravak hladnjaka


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Uzmi u Tokiću

Ili u Velasu

 

mene kostao od dedre turbo punih 900 kuna novi aluminijski a ne ono orginal govno koje istrune

 

Još uvijek nisam riješio hladnjak. Preko Raptora sam uzeo ovaj kaj ti pišeš (od dedre turbo) ali na deltu ne paše.

Link to comment
Share on other sites

Još uvijek nisam riješio hladnjak. Preko Raptora sam uzeo ovaj kaj ti pišeš (od dedre turbo) ali na deltu ne paše.

 

AUTO KATRIN , Kustošijanska 19, Kustošija , Zagreb...

 

01/ 3776 803

Edited by Antonio
unos broja
Link to comment
Share on other sites

AUTO KATRIN , Kustošijanska 19, Kustošija , Zagreb...

 

01/ 3776 803

 

Zvao prije pol sata. Nemaju, ali da ga naprave traže rekao čovjek 5000 kuna. Zvao i nekog drugog tipa u Podsusedu, traži 2500 kuna za izradu hladnjaka od bakra.

Link to comment
Share on other sites

samo mi jedna stvar na onoj stranici nije jasna....

 

jedna slika.....

 

 

 

da mi je samo znati zasto pobogu ZASTO???? farbati hladnjak u crnu boju. lakse ga je probusiti pa nece hladiti nego ka prefarbat u neku boju , mogli su ga u deku zamotat.

Link to comment
Share on other sites

Da li je netko radio s njima?

 

http://www.motokukurin.hr/servis.htm

 

Moj hladnjak od delte ne pušta ali su rebra na pojedinim mjestima istrunula pa bi ga dao na reparaciju. Ili dao napraviti novi od aluminija kod ove ekipe ako dobro rade i ako cijene nisu astronomske.

 

 

 

Meni su oni radili za kombi IC i bio zadovoljan, nekih 1650kn je koštao ako se dobro sjećam, to je biloprije nekih 3 godine ja mislim...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam radija novi za alfu od bakra u zg negdi(vice bojko mi je riješija to)vrhunski posao,malo veći,deblji jedan cm nego serijski,posan je odlično napravljen za 2200kn

 

Mislim da je to ovaj lik iz Podsuseda.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...