Jump to content

ford galaxy ne pali?


Recommended Posts

Pozdrav.

 

Imam pitanje, ford galaxy 1999g, 2.3 16v benzinac, nece upalit nekad.

 

Vozio sam ga jucer 30ak km bez problema u par navrata, i predvecer oko 18h nece da upali vise, pun tank, aku ok, nejavlja nikakve greske. Vergla ali ne pali, kao da ne dobiva gorivo.

 

Probam danas ujutro par puta opet nula bodova, kasnije ga odslepamo k majstoru i covjek sjedne u auto i iz fore ide zaverglat i auto upali... Proba opet radi normalno. Spojio ga na dijagnostiku greski nema. Gledao po autu sve mu se na oko cinilo ok i kasnije smo auto otfurali doma i normalno se vozili. E sad mene brine ako opet bude tako, jer auto radi svaki dan 200km radi posla, pa nije bas ugodno. Jel ima tko slicna iskustva? Auto je stajao cca 3mj u autokuci nepomicno, upalio sam ga na kablove i vec nakon par km je akumulator bio skroz ok, vergla bez problema... Ali je imao malo goriva u sebi dok je stajao, jel bi to mogso bit problem? Ili mozda kakvi kontakti ili nesto? Osiguraci pregledani sve je ok...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovaj nije palio kad je prvi put dobio pun tank, i sad je dobio za vikend isto pun tank i opet nije htjeo, izmedju se isto tocio ali je i palio...

 

Jučer mi je i cukao (automatic je), pa držim stalno isti gas a okretaji skaču gore/dolje. Al dobro, druga mana je što se nije nikako mogao spustit ispod 12.4l/100km, i to autobahn vožnje 100/120kmh...

Link to comment
Share on other sites

Ovisi gdje i kako kupujes.

 

Kad moj punac kupuje auto za baustelu, onda nosi pare u dzepu i siba k siptaru, pogleda aute onako od oka, malo ga upali, proba i izbroji novce ako mu je ok. Svaki dan se radi i ima 3-4 radna auta i cim jednog nema manjak ljudi ide na posao... I hebiga onda. A znas kakav je auto kad ga das radnicima za na baustelu...

 

Ovaj focus vozi evo zasad bez greske, i trosi upola manje od prijasnjeg. Dosad je imao golfove karavane al je navrtio preko 120kkm u 2god i dao ih ca...

 

Kad se kupuje ovako neki normalan auto, onda se kupuje manje vise u autokuci i sve prekontrolira, evo s R klasom nema problema :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...