Jump to content

Preporuka autoradio sa SD čitačem kartica


v.d.

Recommended Posts

Razmišljam malo o tome da paju P80RS zamijenim s nečim što će čitati SD kartice, jer realno u 2012. godini CD/DVD-e pržim samo za muziku u autu i ti mediji kao takvi su za mene mrtvi.

Da li tko ima kakvu preporuku za FM/SD uređaj ili eventualno FM/CD/SD uređaj? Gledao sam malo po netu i ne kužim zašto nema FM/SD uređaja...

 

Cjenovno prihvatljivo našao sam Ground Zerov GZCR-235USB cca 850kn pa ako netko ima iskustva s istim.

Link to comment
Share on other sites

Razmišljam malo o tome da paju P80RS zamijenim s nečim što će čitati SD kartice, jer realno u 2012. godini CD/DVD-e pržim samo za muziku u autu i ti mediji kao takvi su za mene mrtvi.

Da li tko ima kakvu preporuku za FM/SD uređaj ili eventualno FM/CD/SD uređaj? Gledao sam malo po netu i ne kužim zašto nema FM/SD uređaja...

 

Cjenovno prihvatljivo našao sam Ground Zerov GZCR-235USB cca 850kn pa ako netko ima iskustva s istim.

A zasto jednostavno ne uzmes radio koji ima USB?
Link to comment
Share on other sites

ma koja SD kartica.. nije na odmet.. al puno je lakse uzet sa USB-om i ovakav stick koji ne strsi..

 

Buffalo+Micro+USB+Stick+(16+GB)-212982.jpg

 

kako mislis da nema "mechless" HU-a?? Imas ih od svakog proizvodjaca.. npr. Alpine IDA serija

 

http://www.ronis.hr/alpine/51/multimedijska-jedinica-alpine-ida-x311rr-usb-iphone-ipod-poklon-usb-stick-4gb/iDA-X311RR/

 

ja sam prije neki dan u Cikia uzeo

http://www.ronis.hr/alpine/51/autoradio-alpine-cde-131r-poklon-usb-4-gb/CDE-131R/

Edited by 13snc
Link to comment
Share on other sites

Da ali nema SD Card. Od svih koje ste naveli niti jedan ne odgovara željama. A to je NO mašingevera, SD i eventualno USB čitač s displayom na kojem će se normalno ispisivati ime pjesme/foldera itd a ne kao na digitalnim satovima.

Link to comment
Share on other sites

samo da velim, neznam zakaj je sd uvjet, no ima finih adaptera sd na usb, košta par kn.

 

(samo ako se radi o višku sd kartica..)

 

ovaj gz mi zgleda odlično(iz prvog posta)

 

kaj je to opće za kvalitetu sad? nisam u tim vodama par godina već

Link to comment
Share on other sites

Zašto ne USB?

 

1.) zbog veličine, ne želim da mi nešto strši iz insturment ploče već malog auta :) i ne da mi se provlačiti žice u glove box ili slične kerefeke

 

Usb je namjenjen za "uštekaj i nosi" korišćenje, dok je SD namjenjen pohrani podataka u malim uređajima... eto još jedan razlog :D

Link to comment
Share on other sites

Ma daj, što pričaš. To su prošla vremena. SD kartica je ogromna i čudim se što je proizvođači potrošačke elektronike i dalje guraju (dobro ima i starijih i ćoravijih ljudi pa da ne izgube micro SD NHF :D)

 

Mene je to zajebavalo na Meganu 3, pa sam naletio na Deal extremeu na micro SD adapter. Savršena stvar. Koristim taj adapter više od dvije godine i nikakvih problema. Na renault forumu je također dosta ekipe to pokupovalo nakon što sam stavio slike. Nitko se ne žali na stršanje jer strši samo cca 3mm van.

 

Eto kako to kod mene izgleda:

 

micro-usb-4.jpg micro-usb-1.jpg micro-usb-3.jpg micro-usb-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...