Jump to content

osvjetljenje konzole G4


Recommended Posts

pozdrav drugovi

evo vecras iz cista mira mi prestalo svjetlit svjetlo na tabli.jedino radi celer(satovi)

a ovo okolo,display climatronica,ostala dugmad ukljucujuci prekidace stakala ne svitle....

osiguraci su ok..,.

sta bi moglo bit?

Link to comment
Share on other sites

meni se na passatu pred pola god ugasilo ono osvjetljenje od klime(manualne) i ista stvar mene zanima...možda diode unutra ili nekaj sl.?

 

nemoguce je da 16 dioda u mom slucaju izgori u isti sekund....u mene je problem drugi...

Link to comment
Share on other sites

da nije mozda potenciometar za intenzitet ?

maloprije sam isa provjerit..

inace kad ga smanjujem/povecavam trebala bi i tabla pratit,medutim ne reagira.

potenciometar sam skinuo,dosta je zagrijan....

e sada jel do njega or ?

osigurace opet pogleda...sve ok

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

elektricari pomazite!

maloprije proba sa NOVIM potenciometrom za dimmer....0 bodaova.

sve rakopa,provjerio doti jedan osigurac sa ispitivacem...ma sve ok.

skida jedan po jedan prekidac u nadi da cu skuzit kvar.

na dijagnostici mi isto sve ok.

 

 

jedan detalj:

-npr za odmrzavanje zadnje sajbe prekidac svjetli crveno kad nije upaljen.kad ga upalim zuto.

sada posto crveno nista ne radi on ne svjetli.a kad ga stisnem zuto svjetli normalno...

 

 

inace paljenje osvjetljenja tih prekidaca ide na

-svjetlo na poziciju

-kontakt

 

 

 

mislio sam da je do kontakt brave,ali kad dam kontakt climatronic normalno "resetira",sta znaci da je kontakt brava ok.

cak sam probao sa prekidacima glavnim na vratima vozaca,ukopca sa drugog golfa...ma jok...

svi prekidaci rade,i odmrazje mi se sajba,i radi esp,i sva 4,i griju sicevi,bla bla,ali nema crvenog osvejtljena te osvjetljenja na climatronicu

svugdje dolazi 12v....na dijagnostici udem na prekidac inteziteta(dimmer),on stalno stoji na 0% ,bez obzira koliko ga ja vrtim,tako i sa mojim i NOVIM.

jack od tog dimmera ima 3 utikaca.

buni me sta su 2 mase ,ispitivao sa buzzerom na unimetru

Edited by Mexx
Link to comment
Share on other sites

nazalos rado bi ti pomogao ali nemogu preko monitora :( da si u rijeci nasli bi sta je ovako niti sam imao susreta s golfom niti znam kakav im je sistem tako da jedino sto ti mogu rec je da ides korak po korak od pocetka napajanja pa preko potenciometra itd ...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...