Jump to content

Alu felge - lakiranje


Ivan_Gs

Recommended Posts

naisao sam na teme o pjeskarenju, ravnanju i sl. trebam info kome odvest felge koje treba samo prelakirat u drugu boju, radi se o Leon FR OEM 18" felgama koje su trenutno u crnoj boji u savrsenom su stanju, htio bi sto svjetliju felgu dobit, sto blize nekoj hyper silver boji. Znaci treba mi netko ko ce to odradit kako spada a ne da mi za par dana se boja ljusti i sl. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

da i meni je G3 GTI, dodjem vidjet kako radovi idu a hauba mi naslonjena iza garaze i susi se na nekim gajbama za zeceve, gle, kod nas u GS nema sanse da dam bilo kome da mi bilo sto radi na autu, a ne da mi lakira felge, ove je lakirao Matijas, ok su, samo sumnjam da bi mi mogao on odradit ovo sto ja hocu, znaci ko force 10 hyper silver, on je vise za onako malo posmirglat i to prespricat i onda ti dok ljepo glancas felge zbog lose pripreme, lakiranja ili cega vec ode komadic pa sredstvo za felge to sve jos vise razhebe, ja sam miniwashem u 3 pranja sav branik na G3 skinuo farbu, srecom na niti jednom sljedecem autu nisam imao potrebu bilo sto radit kod nasih majstora jer su ostali u vremenu stojadina i cekica.

Link to comment
Share on other sites

Ja opet kazem meni je talijan savrseno odradio..al i reka je to.je bmw tu je i cijena druga haha..i.nema.greske vec 2 godine 100e u akril.

Znam ja sto on radi..al sam mu reka da necu platit ako.ne bude dobro..

Radi sa glasurit bojama..koje su vrh

 

Sad kad skupim zadnji kraj..jos je poskupio..pa se dvoumim haha

 

 

 

A to sto ti se guli...eno moje bbs nikad farbane..sprdnja je kako se gule na mjestima di ni taknute nisu..tvornicka priprema. :D

Sretno..ja jedino vjerujem da romchi moze .napravit fenomenalno felge

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam kupio G3 GTI felge isto nikad lakirane BBS, isto su se nakon 2 god pocele gulit, ja govorim za lakiranje i ove nase bilo cega, eno dodji vidit punta sporting od zene, ljetos sve rijeseno (ne znam di jer je kod prijasnjeg vlasnika) i po pragovima sve u banani. No nevazno sad to i nasi majstori. Poslao sam poruku romchiju pa cemo vidjet sto i kako, a mozda ih i prodam :D ili njih ili force 10 jer nisam bas od ekipe koja skuplja felge ;)

Link to comment
Share on other sites

Luky Matijas je ove prelakirao, odlicno su napravljene, detaljno sam pregledao i stvarno nema greske, e sad, oce on moc izvuc sto ja ocu, ne znam, nazvat cu ga pa pitat. Stvar je sto ne zelim to dat nekom jer je susjedova papiga cula da dobro radi, znaci u obzir dolazi netko po preporuci da je ekipi tu s foruma radio i da je sve u redu. Nisam jos dobio odgovor od Romchija ali da je bolje vrijeme otisao bi do Otocca, evo Semelj mi nije pao na pamet, vidjet jel se to moze i sve 5. Nije zurba nikud, do montaze ima jos puno snijega napadat.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...