Jump to content

twingo zmigavci


Recommended Posts

znam da autodata to daje jer ju imam i ja doma i nema tamo nicega. poslikam kasnije.

znaci ispod volana imam samo osigurace.

 

siguran sam da osigurac nije jer sam ga izvadio i pogledao i ok je. cak sam ga i zamjenio sa drugim cisto da provjerim i dalje isto.

 

 

sinoc sam isao na rodjendan kod frenda i zmigavci su zacudo poceli radit ali nakon 5 minuta opet corak. tako da moguce da je relej na samrti.

 

Jesi dobro pogledao na filmicu gdje se tocno nalaze? Ak te tolko jebe da neces moc sam, dođi sutra do mene, pa cemo to sredit. ;)

Link to comment
Share on other sites

ma pogledao i na filmicu i u autodati. jednsotavno kita labudova. fakat ne kopcam. a ko za peh sad sam radio i onak imao vremena NE. a ako nis drugo u subotu cu nakon kineskog si dat posla malo pa raskopat sve kaj se moze :D

 

edit : sa time da ovaj na filmicu ima normalne osigurace, ja imam neke male. znaci ista je kapica isto ima 2 nozice samo su u pola manji od normalnih

znaci ovakve imam (mala je slika al jebiga)

3744631750-67807-149x149xA.jpg

Edited by c2h5oh
Link to comment
Share on other sites

ma pogledao i na filmicu i u autodati. jednsotavno kita labudova. fakat ne kopcam. a ko za peh sad sam radio i onak imao vremena NE. a ako nis drugo u subotu cu nakon kineskog si dat posla malo pa raskopat sve kaj se moze :D

 

edit : sa time da ovaj na filmicu ima normalne osigurace, ja imam neke male. znaci ista je kapica isto ima 2 nozice samo su u pola manji od normalnih

znaci ovakve imam (mala je slika al jebiga)

3744631750-67807-149x149xA.jpg

 

Manji su tvoji osiguraci, ali razmak nogica je isti ko na onim vecim. Nego mislim da ces morat skinut onu plastiku ispod volana da bi dosao do releja, a ne samo poklopac gdje su osiguraci.

Link to comment
Share on other sites

ma scupal sam sve ispod volana. sinoc sa baterijom radio znas koliko je sati kad je susjed doso do auta i reko "a sused to ste vi, ja mislio da nije netko drugi nutra" :D

 

ali nista.

kad sam maknuo cijelu zastitu vidim samo gro zica i te male osigurace. nema nigdje nijednog releja a nit mloce za ugurat releje :/

Link to comment
Share on other sites

ma scupal sam sve ispod volana. sinoc sa baterijom radio znas koliko je sati kad je susjed doso do auta i reko "a sused to ste vi, ja mislio da nije netko drugi nutra" :D

 

ali nista.

kad sam maknuo cijelu zastitu vidim samo gro zica i te male osigurace. nema nigdje nijednog releja a nit mloce za ugurat releje :/

 

Onda je netko prckao po tvom autu, pa je to negdje preselio? :huh:

Link to comment
Share on other sites

znaci ovako. kutije sa relejima NEMA ispod volana. sve raskopao i nista nisam nasao.

 

ispod haube tamo u "glavnom" boxu sa osiguracima su samo 4. 2 od 60 i 2 od 15 koji zgledaju kao mali relejici. sad pitanje je jesu to ta dva ili ne?

 

ako nisu gdje jos trazit kutiju sa relejima? O_o

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...