Jump to content

Pitanje vezano uz F1 ulaznice...


Veky

Recommended Posts

Frend i ja planiramo u Mađarsku na F1, karte koje nam se sviđaju su "Weekend pass to Grandstand Silver 8" ali kraj njih je oznaka "Travellers" dok je kod svih ostalih "Adults (14 & older)".

 

E sad mene muči šta to znači, tj. da li su to ulaznice koje mi slobodno možemo kupiti...

 

http://uktickets.formula1.com/pub/agent.dll?qscr=tsdt&stat=5&flgc=0&loid=179994&ofid=17403&sdat=26/07/2013&edat=28/07/2013&wtid=28&rfrr=Hungary&mdpcid=wwte.uk.300-30004.mnc.tsh.trv.hu&eapid=300-30004

 

Ako netko zna neka pomogne. Isto tako, ako netko ima bilo kakve informacije o putovanju ili šta god a da mu se napisati - neka napiše :)

 

Tnx.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio prije dosta godina pa moja iskustva sigurno nisu za uzet u obzir. Tolko davno da nismo ni kupovali ulaznice nego isli na to da cemo liku na ulazu gurnut malo love, tak da smo na kraju bili na onoj glavnoj tribini :)

 

Ne znam kak je sad situacija al nama je od Budimpeste do staze trebalo 3 sata, tolka je bila guzva.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Ja sam bio prošle godine u Monzi prko agencije i čekala me odmah i karta, a vidio sam da se kata mogla kupiti i na licu mjesta za skoro svaku tribinu.

 

I kako je bilo jer imas kakve savjete ili preporuke, jer ja razmišljam otići iduči tjedan sa frendovima?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...