Jump to content

pitanja u vezi sa vw 1.8t motorom i opremom oko njega


Recommended Posts

nasa sam na autootpadu(reciklazni centar) u njemackoj komplet audija a3 1.8t.ono malo sta sam vidija cini mi se da je aeb motor,jer mi se cini da je sira usisna,kanali(auto je dignut na postolju pa sam uspija samo vidjeti usisnu jer mu fali vezni lim i kileri).sad ono bitno, meni treba za mog leona ,ajmo rec neki kontroler(neznam sad kako se zove)modul,neki kujac koji pali ventilatore,meni ne pali 2 brzinu,mislija sam to skininit sa ovog a3 i staviti na moga, di se taj modul nalazi,je li to onaj komad na desnom tunelu ispod akumulatora? ako je, pretpostavljam da je ovaj audi 150ks,hoce li taj modul pasat meni ne leona? cep od ekspanzione posude i sama posuda ako je cistija od moje ,da li bi mogla i ona pasati? sipka ulja?

ako treba nekome jos nesto nek napise,pokusati cu rijesiti,mislim da nebi smilo bit skupo,lik koji je bija sa mnom pita je neki el.podizac od vrata ,lik mu reka 10eur,sutra se budem opet zaletija ,pa cu malo vise pronjuskati ima puna hala auta,na 4,5 etaza,moras sam skidati dijelove

meni je mali problem sto je njihovo radno vrime isto kako i moje,a ne rade subotom,budem napravija neki popis auta pa ako nesto nekom zatreba..

ima komplet mostova od vw vanka naslaganih,motora,budem se jos malo raspita o ispravnosti svega toga,danas nisam stiga

Link to comment
Share on other sites

Motor može biti AGU 150 KS , AEB je uzdužni (imaju sajlu za gas)

Ili AUM ako je bez sajle.

 

Taj modul stoji ispod akumulatora , idu gore 2 veća konektora.

 

Trebaš vidjeti ako je isti kat. broj , inaće je upitno ako će ti valjat.

 

Imam par komada tih modula , jedan je od Leona V6 , pošalji mi kat broj pa ti vidim ako paše

Link to comment
Share on other sites

ok,ovome je skinuta usisna klapna, stoji poprecno,ic sve je kao i kod mene,samo mi se cine usisni kanali na grani ovalniji nego u mene,budem jos to snimija ,danas nisam ima vrimena

koliko kod nas kosta glava ova sa sirim kanalima i koliko uzima onaj lik tu sa foruma za uredivanje iste?

Edited by mrlakis
Link to comment
Share on other sites

Samo da ti kazem info...

 

Ja sam trebao taj modul i platio sam u ovlastenom 1600 kuna, meni nije palilo prvu brzinu....

Inace mogu ti ocitati koji je kod mene kod i slikati pa si usporedi...

 

znam da je skoda fabia bila na servisu neki dan kod frenda, i skinuo je modu i gle cuda...isti kod kao i na mom leonu...

Link to comment
Share on other sites

 

znam da je skoda fabia bila na servisu neki dan kod frenda, i skinuo je modu i gle cuda...isti kod kao i na mom leonu...

 

niej tu nista cudno...isti kod ce ti biti i na g4, neovisno jel tdi, 1.8t ili v6.

Link to comment
Share on other sites

bio danas,stiga u 4 i po,ima po ure za skinuti sta mi treba,uspija sam samo skinuti modul,dosa me je 10 eura,nadam se da ce odgovarati i biti ispravan,od auta ima dosta audija a4 karavana,pola ,peugeota 206,7 ima stvarno svega,alfa 156,nisam ima vrimena za nesto vise,jebiga triba bi mi cili dan za obici sve-nije mi jasno kako ekipa skida dijelove sa 4 kata,ajmo rec stalaze,valjda zamole ove sta rade da im skinu auto dole,ja sam se izjeba za skinit modul na 2m visine,pokusa jos crijevo od vode koje ide na unutrasnji kiler i nisam uspija,motor je agu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...