Jump to content

Iskustva sa autopraonom BBS na Samoborskoj?


Recommended Posts

Bok

 

Jel ima netko iskustva s (ili je cuo od nekog) autopraonicom BBS na Samoborskoj 28? Dobio sam sa ovih nekih ala kolektiva sajtova mail sa ponudom za kemijsko ciscenje za 150kn, a taman bi trebao kemijsko ciscenje.

 

Jel netko bio, bilo kaj tamo radio?

 

Tnx!

Link to comment
Share on other sites

frend neki dan vozio auto na kemijsko kod njih preko te akcije za 150kn i sve je super oprano osim sitnica tip prekidaci za stakla, oko rucne... al za tu lovu mrak

 

pa rijetko di sam vidio dobro oprane prekidače, ovo oko rucne je druga prica

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja baš bio danas na kemijskom.

 

Vrlo sam zadovoljan. Sjedala već dugo nisu imala tu svježu bež boju, a kožu su temeljito očistili, pukotine isto, i to mat, ne sjajno. Došao u 9h, bio prvi, završeno u 13h. Poslije mene došlo još brdo auta.

 

Ocjena 9/10.

 

Samo što su mi dugo držali upaljen auto da se posuše sjedala pa sam odmah morao na pumpu. :)

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja sam bio, pa da napisem dojmove. Rekli mi da dofuram auto u 9 i da ce bit gotov tokom dana. Tak je i bilo, javili mi da je gotov oko 3, ja sam dosao po njega oko 5. E sad sve izgleda jako lijepo, jako cisto ukljucujuci i par sitnih fekica koje su se isticale. Radi se o alfi, tak da su zicevi od onog alfatexa kak oni to zovu ali su sivi tak da podnose dost zmazanoce. S obzirom da mi je ovo prvo kemijsko ciscenje neznam kak je to inace ali ... ostali su neki djelovi jos uvijek malo vlazni i osjecao se dost jaki miris tog njihovog sredstva za ciscenje. Kurili su oni grijanje i ja isto dok sam vozio prema doma, ali to bi trebalo ipak puno duze susiti i luftati pogtovo s obzirom kaj je hladno i vlazno vrijeme. Na sajbama s unutrasnje strane, po rubovima im je ostao isto sloj nekog sredstva za ciscenje i tak...

Sve u svemu sam zadovoljan :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...