Jump to content

Lupkanje i prednjeg lijevog dijela nakon ugradnje gewindi


Recommended Posts

Cujem zvuk kad prelazim preko grabe ili po cesti iz prednjeg lijevog dijela ali ne mogu dokuciti da li je od ugradnje gewindi ili je nekaj otislo. Imam jos cca 2 cm za spustiti tako da ne struze nigdje guma.

Ima li itko ideju kaj bi moglo biti?

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno zbog toga jer sam prije mjesec dana bio na velikom servisu i mijenjao samo stabilizatore balans stangica jer je sve ostalo bilo ok. I onda stavim gewinde i igranka.

Link to comment
Share on other sites

ležaji amortizera škljockaju više kod motanja na mjestu..

 

vidi kugle, vidi i selene.. meni je bio jedan selen otišao i imao lufta i lupilo je kod svakog nailaska na manju neravninu/prijelaz.. ja sam mislio da je kugla, kad ono selen, izvana se nije vidio, a unutra se raspao bio praktički.. to je onaj manji gumeni, ne aluminijski..

Link to comment
Share on other sites

Može biti baš svašta, sve šta su dečki napisali i kape amortizera mogu biti ali prvo provjeri ako je sve zavidano kako treba. Meni je nešto lupalo na jednoj gevindi, skinuo sam je i nisam našao šta je, kad sam je vratio prestalo je.

Link to comment
Share on other sites

Serijski su. Mislim da se S-line i normalni ne razlikuju. Idem danas-sutra pogledati ovjes pa cu vidjeti. Buduci da je sve bilo ok do stavljanja gewindi prvo ce one ici dole, pa onda dalje. Seleni su puni.

Link to comment
Share on other sites

Koje gewinde su u pitanju?

 

Meni je lupkalo na Eibach-u Prostreet S, auto je dizan, spuštan, pregledavan, na kraju su zamijenjene prednje gewinde pod reklamaciju i od onda sve ok....

 

da, imao slicnih iskustava u zadnje vrijeme ali druga marka gewindi.

 

Cale koje su gewinde?

Link to comment
Share on other sites

Koje gewinde su u pitanju?

 

Meni je lupkalo na Eibach-u Prostreet S, auto je dizan, spuštan, pregledavan, na kraju su zamijenjene prednje gewinde pod reklamaciju i od onda sve ok....

 

Mjenjali su ti obje gewinde ? Meni prolupao Prostreet S nakon 1000 Km voznje autoputom... Ovaj tjedan kod Robija u Gabrek na reklamaciju.. Koliko dugo si cekao da ti dodju nove ?

Link to comment
Share on other sites

Mjenjali su ti obje gewinde ? Meni prolupao Prostreet S nakon 1000 Km voznje autoputom... Ovaj tjedan kod Robija u Gabrek na reklamaciju.. Koliko dugo si cekao da ti dodju nove ?

 

Oba prednja su zamijenili... Godinu dana da prihvate reklamaciju, a onda ako se ne varam 3 mjeseca.... Uglavnom, previse....

Link to comment
Share on other sites

Kod koga da odem da mi pogleda ovjes? Moj mehanicar je u guzvi, pa nemam nikoga da ga podigne na dizalicu i pregleda da li se nekaj otislo. Barem da znam da je do gewindi. Neki prijedlog (neda mi se davati u Zubaku 200 kn na 5 min posla) ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...