Jump to content

Kompjutor (tester) - di kupit


Brklja

Recommended Posts

Treba mi samo malo vremena da poinstaliram IBM-a jer sam ga prije 2 godine sformatiro i stoji na ormaru.

 

Isto tako imam končar nada 45, HP NC4000, UK700 i neku toshibu doma kaj su u djelovima(fale ekrani) pa možemo spojit LCD na njih i probat dal bi radilo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ma za očitat grešku i pobrisat/resetirat nekaj je i ovo ok.

 

Samo kaj brklja nije provjerio da ima za software SP1 :D nakon instalacije dotičnog sve dela i ne treba IBM laptop nego IBM compatible tj bilo koji PC :)

 

Jebiga nisam se ni sjetio, ja sam mislio da je u laptopu problem.. Hvala mrva :notworthy::notworthy:

 

Btw ova dijagnostika za 100$ radi savršeno :cheer::cheer::cheer:

Link to comment
Share on other sites

sam ti odmah rekao :) I nema na cemu :P

 

 

hvala :thumbsup:

 

100$ te dosla s dostavom? mozes brisat greske? ocitavat? mislim ne steka nista:)

 

Ma manje, 400kn, kolko već. Pogle sa naslova ove stranice, Lev je dao link. mislim da je to to sa auti.hr, nisam vidio prije. Al kolko vidim ovaj tip daje i za MB i sve za 350kn?!

 

Da, briše greške, dijagnosticira, sve.. A za ništa love

Link to comment
Share on other sites

ovo je isti drek ko sto si ti uzeo brklja??? http://www.auti.hr/dijelovi_oprema/ostalo/showAdvert286740.html

 

zvao sam lika, kaze za bmw 1100kn, za wag koncern 350kn...to je narudba iz amerike(znaci lik odavde uzima, i prodaje za 1100kn)-to much..., brklja mozes mi pojasnit narudbu od kuda si ti uzeo(nikada nisam kupovao preko neta) kako ima placam? koliko me izadje sa carinom ili cime?

Link to comment
Share on other sites

karticom placas. Prvo si otvoris paypal account i upises broj kartice tamo.

Onda imas link gore na dealextreme.com, tam kupis platis paypalom i isporuce ti doma. Najcesce dodje bez carine od tamo, ali ako ti ipak naplate racunaj cca 30-35% gore. Ak nemas kartice das nekome lovu nek ti uzme to :)

Link to comment
Share on other sites

karticom placas. Prvo si otvoris paypal account i upises broj kartice tamo.

Onda imas link gore na dealextreme.com, tam kupis platis paypalom i isporuce ti doma. Najcesce dodje bez carine od tamo, ali ako ti ipak naplate racunaj cca 30-35% gore. Ak nemas kartice das nekome lovu nek ti uzme to :)

 

hvala na info :) nemam kartice, morat cu nekoga naci...znaci onda mi treba laptop sa win xp service pack1 i spojim i peglam?:naughty:

Link to comment
Share on other sites

hvala na info :) nemam kartice, morat cu nekoga naci...znaci onda mi treba laptop sa win xp service pack1 i spojim i peglam?:naughty:

 

ja za to gnjavim frenda pa ti ga mogu žicat da naručimo prek njega. Uplatiš mu lovu na račun, on naruči, kad dođe pošaljem ti na bus i gas gas :cheer:

Link to comment
Share on other sites

ja za to gnjavim frenda pa ti ga mogu žicat da naručimo prek njega. Uplatiš mu lovu na račun, on naruči, kad dođe pošaljem ti na bus i gas gas :cheer:

 

moze moze :) javim ti se kada stignem u gs(do kraja tjedna), pa se dog da prebacim lovu :)

 

hvala Brklja:notworthy:

Link to comment
Share on other sites

btw. na onoj stranici mozes upisati bilokoju adresu za isporuku nakon sto platis ;)

 

e još bolje. Samo može doć na carinu (sitna lova na ovu cifru) i onda će on morat dolazit iz Gospića :)

 

Fora je da je na dealextremeu đabe poštarina, al na ebay.de čak ima malo jeftinijih.. Al ja bih na tvom mjestu uzeo ovu "provjerenu", jebeš 50-100kn :cheer:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...