Jump to content

T: ponudu za čipanje mazda 6 2.2 125konja 2009.godina


JosipZG

Recommended Posts

  • 4 months later...

pitanje...

stavljen je chip na 155-160 konja

jedno 7-8 tisuća km kasnije, pali se lampica DPF

 

danas je Mazda bila u ovlaštenom servisu zbog te lampice i navodno su probali pobrisat grešku ali se odmah opet javila. dijagnoza je da se lanac rastegnuo i da ga treba mijenjat i kažu da je chip kriv što se to dogodilo ranije nego inače

kolko je to moguće i kaj bi ekipa s foruma koja radi chip tuning napravila da se to dogodi na autu koji su radili?

Link to comment
Share on other sites

da, dpf je na autu

to mi je rekao i mladić kod kojeg je auto chipan, ali iz nekog razloga su se odlučili odfurat auto u Mazdu

meni zvuči ko hrpa sranja.

to je ko da se meni zupčasti rastegne jer sam digo pežoa sa 118 na 140 :pooh:

kužim da se lanac može rastegnut al nebi smjelo (bar mislim) imat veze s chipanjem

Link to comment
Share on other sites

Ajmo ovak, lanac se rastegne na njima i sa čipom i bez njega, cijena je oko 8000,00kn u ovlaštenom servisu, to im je boljka, tak da to nema veze sa čipom, jedino kaj ti nece priznati garanciju niti če ti izači u susret da platiš samo pola jer je auto čipan. Prije nekih 2 tjedna imao jednu 2.2 kojoj se isto dogodilo ali nije bila čipana i imala je cca 90000km

Link to comment
Share on other sites

forsanu regeneraciju je htio on napravit kad sam mu javio za lampicu al iz nekog razloga su samo otišli u Mazdu

mapa je stavljena neka provjerena, od http://www.gt-innovation.gr/new/index.html ako nisam nešto zamijenio

 

tnx Dacho :thumbsup: tako su i rekli da je boljka ali mi nema logike da je do chipa

 

 

e da, dal zbog tog lanca može javljati DPF?

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

forsanu regeneraciju je htio on napravit kad sam mu javio za lampicu al iz nekog razloga su samo otišli u Mazdu

mapa je stavljena neka provjerena, od http://www.gt-innovation.gr/new/index.html ako nisam nešto zamijenio

 

tnx Dacho :thumbsup: tako su i rekli da je boljka ali mi nema logike da je do chipa

 

 

e da, dal zbog tog lanca može javljati DPF?

 

pa nebi reko, jedino ako je lanac preskočio :)

 

gt inovations su ok, trebalo bi bit dobro , samo jebiga nikad neznaš dok je dpf gore kolko dimi

Edited by killercivic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...