Jump to content

Kuplung nisko odvaja


Recommended Posts

Imam jedan "problem" od prošle godine kad sam prvi puta lamelu nosio na stavljanje jaće obloge

 

a to je da jaaako nisko odvaja kuplung, mislili smo da je možda majstor napravio deblju lamelu nego tvornička pa je stanjili ali ništa...potisni je novi stavljen...

 

i dalje nisko odvaja i želio bi to riješiti, do čega bi moglo biti??

 

getriba je 02M 6 brzina

Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto radio kod zorana, stavio mi je 1mm deblju, i malo je nize bila pustala, al to je normalno ukoliko se ide na deblju varijantu, s tim da sam si ja sada jos malo pustio, da mi negdje oko sredine hvata tek, to stelas na stangici koja spaja papucicu i cilindric

Link to comment
Share on other sites

Nema stelanja... pedala je direkt vezana preko plasticnog klinčića za cilindar.

Neznam kakvu potisnu imas al one samopodešavajuće bi trebalo štelat tj vratit u početni položaj ako ih se opet vrace na motor.

Probaj odzračit sistem... ako nepomogne onda ako si bas siguran da nije do lamele... pogledaj onu "vagu" na koju ide potisni a u koju upire hidro cilindar....

Mi na poslu pri mjenjanju kompl seta mjenjamo i tu vagu

Link to comment
Share on other sites

Nema stelanja... pedala je direkt vezana preko plasticnog klinčića za cilindar.

Neznam kakvu potisnu imas al one samopodešavajuće bi trebalo štelat tj vratit u početni položaj ako ih se opet vrace na motor.

Probaj odzračit sistem... ako nepomogne onda ako si bas siguran da nije do lamele... pogledaj onu "vagu" na koju ide potisni a u koju upire hidro cilindar....

Mi na poslu pri mjenjanju kompl seta mjenjamo i tu vagu

 

Na 6 brzina mjenjacu nema vage.

Kakva je to samopodesavajuca potisna ploca??:huh:

Link to comment
Share on other sites

kad vec pricamo o tome, meni hvata visoko papucica skroz, a zar ne bi ja trebao imati hidraulicko kvacilo? i poderanost lamele ne bi trebalo imati utjecaja? jel mogu ja kako postelati

radi se o VR6 12v motoru, 5 brzina.

Link to comment
Share on other sites

vagu ima 6gang al opet imas 6gang s hidro potisnim i bez hidro potisnog ;)

A konkretno na golfu 5 imah problema s pedalom da bi nekad ostajala na pola... Mjenjan kompl kuplung i vaga i oba cilindra i opet isto kad nakon drugog skidanja otkriveno da spojnička osovina ima axialnog lufta tj lezaj na njoj je provrtio gehajz getribe...

 

Sto se tice samostelajuce... imas je od luka mislim.... i slicna je ovoj s prve slike... a 6gang ih pretezno ima... (2.0tdi)

t4 i t5 sejm

Link to comment
Share on other sites

vagu ima 6gang al opet imas 6gang s hidro potisnim i bez hidro potisnog ;)

A konkretno na golfu 5 imah problema s pedalom da bi nekad ostajala na pola... Mjenjan kompl kuplung i vaga i oba cilindra i opet isto kad nakon drugog skidanja otkriveno da spojnička osovina ima axialnog lufta tj lezaj na njoj je provrtio gehajz getribe...

 

Sto se tice samostelajuce... imas je od luka mislim.... i slicna je ovoj s prve slike... a 6gang ih pretezno ima... (2.0tdi)

t4 i t5 sejm

 

Ima, ali ne 02M (02Q) mjenjac kakvog ima on, sto se lijepo vidi u njegovom topicu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Super! :)

Meni nakon promjene seta (Luk) na Lupu i dalje hvata na najvišoj poziciji, rekao bih na 3/4 visine.

Ultra mekana i ne proklizuje ali u nekim situacijama npr kad krecem uzbrdo dobije auto vise gasa nego li treba pa krenem ko idijot rejserski živčani kojem se piša.

Hidro kuplung.

Danas ću provjeriti dal ima to štelanje na papućici. Makar mislim da nema ikakvo štelanje i da je to tak!

Edited by Ozy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...