Jump to content

40. Ina delta rally


Seb

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Evo Jura stavio snimku kako se kotlja nizbrdo na ovogodisnjoj delti. Mislim da je ovo popodnevni brzinac, a ne jutarnji.

 

 

 

Je. Ovo je popodnevni i to drugi, zagorje -zagreb. Ide sumanuto....

Link to comment
Share on other sites

Moj zapis...zadnji auto je izletajući Brozović u R5GTT

 

Mislim da Mesec govori da ne treba zaustaviti...

Nego, ko ovo stalno govori "isuse bože, isuse bože" na filmiću nakon svakog auta :rofl: vrištim... :lol:

 

Dado di su tvoje fotke? Trebam...znaš već koju, ako si taj dio slikao..

Edited by Nicol
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Mesec govori da ne treba zaustaviti...

Nego, ko ovo stalno govori "isuse bože, isuse bože" na filmiću nakon svakog auta :rofl: vrištim... :lol:

 

Dado di su tvoje fotke? Trebam...znaš već koju, ako si taj dio slikao..

 

Jesam.... ne brini. Dobit ces u full rezi.

 

Mislim da nije mesec nego ovaj sudac tamo.

Link to comment
Share on other sites

Nego, ko ovo stalno govori "isuse bože, isuse bože" na filmiću nakon svakog auta :rofl: vrištim... :lol:

 

 

To ja govorim...bila jedna malička s prekrasnim...očima..i kak auti prolaze ona se sagne a mene strah da ne padne... :-)

Link to comment
Share on other sites

A da vidiš tek unutra kak to izgleda...:cool:

 

Izvana izgleda strašnije nego iz auta.

 

Fog....čestitke na prvom nastpu! Za prvi put:thumbsup: ..... samo naprijed. Ta ibiza je pretpostavaljam 2.0 16v ili? Ako je imaš dobru osnovu za dalje

 

Vi ne razumijete što znači zaustaviti! Kod ovakvih sranja kad treba hitna ili nešto rally se ne zaustavlja osim ako nije blokirana cesta tj. neprohodna ili kakva već , nego se brzinac pretvara u etapu što znači da se ostatak natjecatelja samo proveze i dijeli isto vrijeme.....TAKO je i napravljeno, zato ne bulaznite o nečemu što neznate jer po vama ekipa koj je dovela prvenstvo europe u hrvatsku i zagreb očito nema pojma o organizaciji.

Edited by Medic
Link to comment
Share on other sites

Izvana izgleda strašnije nego iz auta.

 

Fog....čestitke na prvom nastpu! Za prvi put:thumbsup: ..... samo naprijed. Ta ibiza je pretpostavaljam 2.0 16v ili? Ako je imaš dobru osnovu za dalje

 

Vi ne razumijete što znači zaustaviti! Kod ovakvih sranja kad treba hitna ili nešto rally se ne zaustavlja osim ako nije blokirana cesta tj. neprohodna ili kakva već , nego se brzinac pretvara u etapu što znači da se ostatak natjecatelja samo proveze i dijeli isto vrijeme.....TAKO je i napravljeno, zato ne bulaznite o nečemu što neznate jer po vama ekipa koj je dovela prvenstvo europe u hrvatsku i zagreb očito nema pojma o organizaciji.

 

A hvala ti lijepo, puno znači....nisam nikad imao velike uzore poput Colina, Puljića, Šebalja, Loeba,....više su me impresionirali "mala" imena, a rastao sam u periodu kad ste ti i Dario Ljubičić ganjali Yuga, pa kasnije AX-a, odnosno on Golfa.....tako da, iskreno hvala. Ibiza je 1.8, ali svejedno mislim da je dobra osnova, pa makara za swapat sa 2.0 :D

Link to comment
Share on other sites

Fučkaš 2.0....prvo od svega si nađi dobrog suvozača... On će ti u počecima ipak najviše pomoć i značiti ;-)

 

Medić- uzalud se trudimo jer većina ekipe ne shvaća... Činjenica je da su nam suci katastrofa, čast iznimkama koji bi se dali nabrojati na prste jedne ruke. Žuta zastava je bila dignuta na Tomislavcu, a dva zavoja poslije nikome niš... Nažalost, ima i vozača kojima nije jasno da nakon žute ne moraju juriti.... Rezat licence svima, i jednima i drugima.

Link to comment
Share on other sites

Fučkaš 2.0....prvo od svega si nađi dobrog suvozača... On će ti u počecima ipak najviše pomoć i značiti ;-)

 

Teedy je jako dobar suvozač, a falilo je samo našeg zajedničkog treninga. To što je dečko dobar, iskren, pozitivan mi je značilo i pomoglo više od bilo čega.
Link to comment
Share on other sites

Ibiza je 1.8, ali svejedno mislim da je dobra osnova, pa makara za swapat sa 2.0 :D

 

:thumbsup:

 

...a i ovo što ti Nicol kaže.....dobar suvozač i dobar detaljan radar su jako bitni. Tu ti dado i ja možemo objasniti neke stvari ak treba iako svatko radi po nekoj svojoj shemi ali od viška informacija glava ne boli, pogotovo u tim stvarima. Samo pitaj ;)

Edited by Medic
Link to comment
Share on other sites

Redarstva služba je bila izgubljena u prostoru i vremenu a žuta zastava je poslana na mostić nakon deset minuta da usporava kad su skoro svi prošli

 

ja sam komentirao zaustavljanje.....kojeg u reliju u principu nema, a ovo je druga stvar iako su krivi i vozači ako nisu ispoštovali zastave dignute na stazi

Link to comment
Share on other sites

...ili suvozačica jel ;)

 

za pravog suvozača nije bitno jel muško il žensko :P

 

ja mu dobronamjerno kažem. poznam teddya. dobar je ko kruh, ali...

znam svoju situaciju kad sam prvi put sjela u auto prije skoro 10 godina, znala sam puno toga al čovjeku kojem sam sjela na desni sic i koji je tad isto tek počinjao je trebao dobar suvozač...takvima nije dosta dobro pročitat radar i etapu...

Link to comment
Share on other sites

Nicol, ja sam ti lijepo nudio tu poziciju za koju se sada mnogi trgaju :D

 

Stojim i dalje iza ovog što sam rekao što se tiče Teedya, jako sam zadovoljan njime, bez obzira na sve.

 

Medic, hvala, rado bih da sjednemo nekad na cugu. Cijenim svaki kvalitetan i dobronamjeran savjet iskusnijih

Link to comment
Share on other sites

Nicol, ja sam ti lijepo nudio tu poziciju za koju se sada mnogi trgaju :D

 

i ja sam ti rekla da neću svih sto puta :D a to za suvozača ti govorim dobronamjerno, a ne zato jer bi se ja vozila (jer nebi hahah...)

uostalom, ko kaže da sam ja dobar suvozač? :huh::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Nicol, ja sam ti lijepo nudio tu poziciju za koju se sada mnogi trgaju :D

 

Stojim i dalje iza ovog što sam rekao što se tiče Teedya, jako sam zadovoljan njime, bez obzira na sve.

 

Medic, hvala, rado bih da sjednemo nekad na cugu. Cijenim svaki kvalitetan i dobronamjeran savjet iskusnijih

 

Javi se kad mozes popit pifu da ti dam slike i da malo popricamo :) Nicol i Medic su naravno dobrodosli :)

Link to comment
Share on other sites

i ja sam ti rekla da neću svih sto puta :D a to za suvozača ti govorim dobronamjerno, a ne zato jer bi se ja vozila (jer nebi hahah...)

uostalom, ko kaže da sam ja dobar suvozač? :huh::rofl:

 

pa reko sam ti zasto te trebam :D

 

dado: javim, tnx

Link to comment
Share on other sites

pa reko sam ti zasto te trebam :D

 

"igor, gleeeeee, učim ju šarafit" :rofl::rofl::rofl::rofl:

jel ti lijepo rekao čovjek bolje nemoj ahahahhahahahahhahah

 

Dado ti inače stalno zove na kavu al nikak da to i dočekaš, čisto da se pripremiš :P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Jel Teddy mlađi dečko do cca 22g.? Ili neka skroz druga osoba?

da

"igor, gleeeeee, učim ju šarafit" :rofl::rofl::rofl::rofl:

jel ti lijepo rekao čovjek bolje nemoj ahahahhahahahahhahah

 

Dado ti inače stalno zove na kavu al nikak da to i dočekaš, čisto da se pripremiš :P:P:P

"igore, držala ga je u ruci"

 

ak tebe izbjegava, ne znaci da bu i mene :P

Link to comment
Share on other sites

Jel Teddy mlađi dečko do cca 22g.? Ili neka skroz druga osoba?

da

"igor, gleeeeee, učim ju šarafit" :rofl::rofl::rofl::rofl:

jel ti lijepo rekao čovjek bolje nemoj ahahahhahahahahhahah

 

Dado ti inače stalno zove na kavu al nikak da to i dočekaš, čisto da se pripremiš :P:P:P

"igore, držala ga je u ruci"

 

ak tebe izbjegava, ne znaci da bu i mene :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...