Jump to content

Farbanje felgi


t.m.

Recommended Posts

Htio bi pofarbati felge u tamniju nijansu, grfitnu nijansu sive, radi se o orginal felgama s Cupre, tko to u Zg može odraditi dobro i kvalitetno? Znam za firme u Strmcu i kod Cibone, znam da slažu felge, da li ih i mogu prešpricati dobro?

Prijedlozi? Hvala!

Link to comment
Share on other sites

A tko ti je na laguni farbo felge, ono je ok izgledalo?

 

 

Edit, dobro Sico kaze. Strpi se da temp skoci za koji stupanj pa cemo ti mi uzet pare (za posao garantiramo) :D

Edited by adi
Link to comment
Share on other sites

..pajdek, tvoje su mi pretamne, hm, ali kad si razmislim išlo bi i ta shema, samo druga boja, imam još par sitnica, mogli bi za 3 mjesec neku radnu akciju dogovoriti..vidjeti ću još..a neće mi se zajebavati njih, ovak dam lovu nekom tko to radi non stop i miran sam...al imam to u vidu...:)

Link to comment
Share on other sites

..pajdek, tvoje su mi pretamne, hm, ali kad si razmislim išlo bi i ta shema, samo druga boja, imam još par sitnica, mogli bi za 3 mjesec neku radnu akciju dogovoriti..vidjeti ću još..a neće mi se zajebavati njih, ovak dam lovu nekom tko to radi non stop i miran sam...al imam to u vidu...:)

 

 

pa sam si izaberi farbu. mi smo moje jos i kitali i nahebavali i sve je ispalo perfektno. da je bolje, nebi valjalo

Link to comment
Share on other sites

ne treba nist cekat. sa industrijskim fenom cemo zasusit farbu :), a sa ovom sljivom sta ce donest cemo sebe podgrijavat. Za vikend dolazimo po Cupru, a zamjensko vozilo ce ti bit golf od mog starog.

 

..nadam se da je minimalno 4x4 i od Audia S2 motor unutra, cirka 800 ks...:doh:..nego smanji OT i primi se žena ili knjige..ili :drink:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...