Jump to content

Podešavanja ovjesa...


Recommended Posts

Igram Prologue i sad znam podesit autić za određenu stazu zahvaljujući blaženom interentu i forumima, al htio bih da mi to netko lijepo rastumači i objasni s hrvatskim terminima da znam s čime baratam...znači po principu ovo ti je to i to, ako to staviš na tvrđe, niže, više, jače dogodit će ti se to i to. Obrazujmo pučanstvo jer vjerujem da nisam jedini, a i ovakvih stručnijih topica definitivno nedostaje. Hvala i molim bez OT-a i prepucavanja!

 

Ride Height

Spring Rate

Damper

Toe In/Out

Camber

Brake Balance

Link to comment
Share on other sites

toe in i out je spur - otvoren ili zatvoren, caster je zatur

 

a kak nastimati auto za stazu je malo duza i opseznija tema, glavne vodilje su ti sto manje rolla tj. weight transfera do one granice kad lateralna sila pocinje padati za zavoje odnosno pitcha i longitudinalne sile ...

Link to comment
Share on other sites

toe in i out je spur - otvoren ili zatvoren, caster je zatur

 

a kak nastimati auto za stazu je malo duza i opseznija tema, glavne vodilje su ti sto manje rolla tj. weight transfera do one granice kad lateralna sila pocinje padati za zavoje odnosno pitcha i longitudinalne sile ...

 

i ovo ti nekome tko nije strojar znaci isto kao da si mu napisao formulu za fuziju.

Link to comment
Share on other sites

toe in i out je spur - otvoren ili zatvoren, caster je zatur

 

a kak nastimati auto za stazu je malo duza i opseznija tema, glavne vodilje su ti sto manje rolla tj. weight transfera do one granice kad lateralna sila pocinje padati za zavoje odnosno pitcha i longitudinalne sile ...

 

naglasih hrvatske termine jer forum ne okuplja samo strojare :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...