Jump to content

Pomoć - snažno ljepilo za magnet na metal


Recommended Posts

Dakle,

anlaser je na remontu... i ustanovljeno je da se jedan od 4 magnet odljepio od cilindricnog kucista.. Stoji on tu zahvaljujuci magnetskim silama ali nece stajati kad se cijela stvar sklopi.. cime je to najbolje zalipit?! A da provjereno i dugo drzi.. dvokomponentnim nekim ili?! Elektricar je malo skeptican ali svi ostali serviseri vicu lipi lipi to..

 

Sta vi kazete?

Link to comment
Share on other sites

Loctite 334

 

 

edit:

 

vjerojatno ce ti drzat i bilokoji epoxy za povisene temperature, ovo kaj mozes kupit u bauhausu/pevecu.

Najveci problem ti je ocistit i pripremit povrsine za lijepljenje, tu si daj puno truda.

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Loctite 334

 

 

edit:

 

vjerojatno ce ti drzat i bilokoji epoxy za povisene temperature, ovo kaj mozes kupit u bauhausu/pevecu.

Najveci problem ti je ocistit i pripremit povrsine za lijepljenje, tu si daj puno truda.

 

Popodne ćemo se pozabaviti time... što se pripreme tiče.. nije problem, maksimalno ću se potruditi jer mi se ne radi 2x ista stvar :)

Link to comment
Share on other sites

kakva je ono masa s kojom se lijepe unutrasnjosti haube? Meni ta epoxy ljepila nisu bas nesto drzala. imao sam od bisona dvokomponentna ono prozirno i ono sivo kao neki tekuci metal, i jedno i drugo slabo.

Link to comment
Share on other sites

kakva je ono masa s kojom se lijepe unutrasnjosti haube? Meni ta epoxy ljepila nisu bas nesto drzala. imao sam od bisona dvokomponentna ono prozirno i ono sivo kao neki tekuci metal, i jedno i drugo slabo.

 

to su poliuretanska lijepila, obicno ona malo rade, onak su elasticna, nisu bas neka na povisenim temperaturama a posto je tu mali zazor između magneta i rotora trebalo bi bit neko kruto lijepilo.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...