Jump to content

Jel ima koji limar / lakirer na forumu?


TomiTraktor

Recommended Posts

Nije na forumu ali...

 

Ja sam 2 auta radio kod lika u sesvetama, inace se bavi sanaciom raznih ogrebotina, oštecenja, poderotina... dost je povoljan, ja sam imo zgreban prednji i zadnji branik, dve fleke na zadnjoj haubi (poveće) kaj se lak počeo ljuštit, i kod jednog fara također napukao lak i malo se lim deformirao, sve lik slozio za 1500kn i bilo gotovo za 2 dana, nakon kaj sam bio zadovoljan učinjenim, išo je i audi kod njega na kozmetički zahvat :D

 

 

Adresa: Pakračka 7, 10360 Sesvete

I web link... :)

http://www.carat.hr/

Edited by Spikeman
Link to comment
Share on other sites

Pa dosta nas radi doma. Anixor,Alex i Brba, a možda mogu i ja pomoći.

 

Sam ćeš znati šta ti je najisplativije jer ovisi koliko bi elemenata farbao.

Recimo krov i ostali neoštećeni djelovi sa manjim ogrebotinama se izvlače polir pastom.

Zbroji si doma po danu šta bi sve farbao pa ćeš odmah dobiti računicu. Inače oko 500 kuna je po elementu:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Imam 10 elemnata za ofarbati - aka cijeli auto zato jer bi mrvicu mrvicu promijenio boju (naravno nebih farbao štokove i takve gluposti jer se radi o istoj boji samo mrvicu nijansa drugacija

 

s tim da bih kupovao nove branike + blatobrane

 

Jel netko od limara lakirera s foruma zainteresiran za kompenzaciju sa reklamnim prostorom?

Link to comment
Share on other sites

popravi par sitnica i tjeraj ga kakav je da je :D

 

znas i sam da ga neces vozit vjecno a svaku kunu koju ulozis si automatski izgubio jer ima svakakvih bravaca u ponudi za nikakvu lovu , kak god okrenes ispod 1000 eura nemres proc nikak

Link to comment
Share on other sites

popravi par sitnica i tjeraj ga kakav je da je :D

 

znas i sam da ga neces vozit vjecno a svaku kunu koju ulozis si automatski izgubio jer ima svakakvih bravaca u ponudi za nikakvu lovu , kak god okrenes ispod 1000 eura nemres proc nikak

 

ma - oderao me neki debil po zadnjem blatobranu i skinuo boju...pa me strah da ne zahrdja tamo

 

a i zao mi je da auto s kraja 2000.-e godine izgleda losije nego da je iz 92-e

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ma pricao sam s brbom...on je limar...sa njim cemo utegnuti auto

 

problem mi je lakiranje

 

ti briješ cijeli auto farbat ili samo haubu?

 

Pa meni je njegov stari farbao zadnji blatobran kad me neko potegnuo, vrata gepeka dio što je hrđa počela i tak.. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ti briješ cijeli auto farbat ili samo haubu?

 

Pa meni je njegov stari farbao zadnji blatobran kad me neko potegnuo, vrata gepeka dio što je hrđa počela i tak.. :thumbsup:

 

neznam ni sam...

 

haubu moram 100%, ali i gepek ima udubinu, oba baltobrana, jedan bok je krive nijanse...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...