Jump to content

pomoc oko hu voltaza outputa?


mrlakis

Recommended Posts

na 4V stelas gain na pojacalu na manje i zbog tog nemas tolike distorzije zvuka + bolji je Signal/Noise ratio. Na 2V ima malo slabiji S/N i gain lupas vise, ovisno o kvaliteti pojacala, mogu bit malo jace distorzije zvuka, ali nemora značit, puno ovisi do same kvalitete HU.

Edited by Misek_Chipsy
Link to comment
Share on other sites

nasa sam na njuskalu alpine 9853,izgleda uscuvano,cijena mi je jako prihvatljiva pa se mislim,cuja sam se sa momkom,pari mi ok,neki davie iz zagreba ,zna li ga netko,nebi opet tija da mi se uvali kakvi zajeb

imam i na cicama nesto slicno,kris iz rijeke

moram nesto uzeti,nemogu slusat vise cvrcanje seata po splitskim rupama

Link to comment
Share on other sites

iskreno jos se dvoumim izmedu ovog za 500kn i novog 178 bt,jel novo je novo.lip mi je i p 77 ima jedan na njuskalu,malo me prpa tih polovnih stvari

 

Ja sam muziku uvijek polovnu kupovao i nikad se nisam zahebo, a zavrtilo se oko 40k kn unazad par godina. Ako te zulja, uzmi radije 178bt, em bluetooth em usb em bolje izgleda, a i garancija je tu.

 

Meni na 9855 radi nakon 10 godina bez problema i brzo se priviknes na to. 9853 za 500 kn nebi puno razmisljao da mi treba nes.

 

Sve je to u redu dok ti ne padne napamet u vožnji štelat zvuk :D

 

2mrlakis: Prvovjeri glide prije kupnje svakako.

Link to comment
Share on other sites

ronis mi trenutno nema cde178bt

jedino ako netko ima volje u zagrebu se naci sa tim momkom i isprobati hu

volija bi se cuti sa cikijem ako jos radi u ronisa,da vidim kakva je situacija ,ako netko ima broj neka posalje na pm,oni 91 mu neradi vise

Link to comment
Share on other sites

stiga moj prvi alpine i ne silazi mi smjesak sa usta,na prvi pogled i slusanje dobio sam jako uscuvani 9853,plocica kao nova,nigdje friza i izlizanih tipki

danas sam ga samo provao i upoznao se sa osnovnim stvarima i uvidio da fale neke funkcije koje se u manualu spominju,a ja ih nemam ili neznam uci u njih. u meniju mi fali folder za namistanje aktivne skretnice i vremenske korekcije ,pa ako netko zna u cemen je stvar nek napise.recimo nisam uspio pronaci ni opciju gasenja hu pojacala,sub output,sub phase

Edited by mrlakis
Link to comment
Share on other sites

Imas prekidac s gornje strane radija di nesto prebacujes. Mislim da su 2, jedan je zastita za visokotince akbse sjecam a drugi bo mozda to mogao biti.

 

Edit: sad se sjetio, mislim da je postojala i opcija negdje da biras dali koristis pojacalo s ai-net ili tak nes prikljickom, onda skretnice idu prek njega pa to ugasi.

Edited by Lev
Link to comment
Share on other sites

Mozes,.spoji na sub izlaz i podesi na oba kanala isto. Sta ce ti kalkulator, samo izmjeri udaljenost od glave do najdaljeg zvucnika i od tog oduzimas udaljenost ostalih zvucnika i to unosis za taj zvucnik.

Link to comment
Share on other sites

opet problemcic,hu mi nepamti postavke,namistim xover,t-corr,par.eq,memoriram na P1,sutradan moram opet sve iz pocetka.sta bi moga biti problem?

jos jedno pitanje,ako namistim param.eq., da li je potrebno namijestati xover parametre?

Link to comment
Share on other sites

hvala,iako ovo namistanje je igra bez granica,unplugge od claptona zvuci vrhunski ili od bb kinga deuces wild isto,ubacim ac dc na jednom albumu sve super,mozda malo sibilanti preizrazeni,na drugom vec fali nesto,mislim da produkcija albuma igra veliku ulogu u zvuku opcenito,ali sve u svemu odusevljen sam trenutnim postavom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...