Jump to content

impregnacija cabrio krova...


Recommended Posts

Pa de si Rajmonde :)

 

nego, mi na miatama koristimo maramice Armor All vlazne maramice za plastiku, ima ih u Bauhausu, izvrsne su...

 

inace da, krov ne prati sapunicom i ostalim preparatima.

 

 

Nije isti materijal krova MX5 i Z3/Z4...njegov je platneni, a vaš je više kao koža...ili griješim:huh:

Link to comment
Share on other sites

To ti je plastična pumpica od 500ml (svi preparati su im tako pakirani)...lagano našpricaš krov s njom i ispereš mlazom vode. To će ti trajati 20tak pranja. Mislim da košta oko 60kn.

Ovo sredstvo za pranje stavljamo prilikom svkog pranja...ili jednom tjedno...ovisno koliko često pereš auto.

 

 

Ima jedan sprej, mislim da košta otprilike oko 100kn. Nakon šta se je krov dobro posušio lagano ga prešpricaš. Taj sprej napravi jedan mali film/sloj preko krova i štiti ga od vanjskih utjecaja.

Link to comment
Share on other sites

Ima jedan sprej, mislim da košta otprilike oko 100kn. Nakon šta se je krov dobro posušio lagano ga prešpricaš. Taj sprej napravi jedan mali film/sloj preko krova i štiti ga od vanjskih utjecaja.

 

 

Taj sprej se isto u BMW-u uzima? pa nije tako to skupo, sutra se ide u shoping najvjerojatnije :punk:

Link to comment
Share on other sites

evo danas sam bio, cjene su ovako to neko sredstvo za prat je 90-100 kn, impregnacijski sprej 270, a set za krov 500+ kn, ja sam sebi ovo za impregnaciju narucio, srecom u tomicu imam 18%popusta inace su jebacke cijene...

Link to comment
Share on other sites

Rajmond evo uzeo sam ja ovaj drek s popustom me ispalo 220kn(a za gojzerice 33kn sprej koji je kao univerzalan:lol:), sada da te pitam kako koristiti to, nije sprej, nego bocica od 250 ml tekucine i kako ja da nanesem to? polijem po krovu, pa razmazem ili? to radim na mokar krov ili suh?

Link to comment
Share on other sites

Kako se zovu tocno ti preparati?

 

Ovo sta je za pranje lagano naspricaj po krovu...lagano jer se jako pjeni i tesko ces isprati tu pjenu. Krov ne trljas vec ga samo s tim eprespricas i onda sa mlazom vode.

 

 

Kada je krov suh, po ovakvom vremenu nakon nekoliko sati, prespricaj ga sa sprejem za impregnaciju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2 Rajmond-jel ima koji preparat za opela? astru cc? koliko mi se čini ona ima isti materijal krova kao bmw-i soft top?

 

Ako su krovovi od istog materijala, onda možeš koristiti isti preparat:)

 

 

ja sam namazao svoga, i koji hebeni gust kapljice vode plivaju na krovu, jbt igram nogomet s kapljicom(sutnes ju prstom, ona se kotrlja):lol::lol: al sam skoro cijelo sredstvo potrosio(bio je jako gladan krov):huh:

 

Prvi puta uvjek malo više popije:drink:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...