Jump to content

Weltauto?


alenp

Recommended Posts

nisu fixne, ali ja sam bio u pregovorima za GTIa pa nisu htjeli spustiti vise od 300 EUr :)

imaju jaaaaaaako skupe aute, bezobrazni su sa procjenama :) , i uvaljuju spiku da nemogu vise spustiti cijenu jer oni imaju zaradu samo 300 EUr po autu ..

daj molim te .... takva spika se prodaje babama i dedekima kad dodju kupiti pežoa

Link to comment
Share on other sites

Idi na konfigurator i slozi takav novi auto pa ces vidjet tocno razliku u cijeni, a ove cijene kaj pisu na netu su sve samo ne fixne :)

 

Novi me kosta 340k kuna, sa opremom koja meni treba, a ima je vise nego ovaj, i boja je po izboru i nema 3k km, plus neki popust iskamcit i gotov na istoj cijeni, a novo je novo:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

A po ovom sto vidim kako Dinac pise, sumnjam da se da nesto pregovarat oko cijene, 300 € na 300 000 kuna, meni bi to bilo neugodno spomenut da sam trgovac ako cemo iskreno. I te fore da oni jedva zarade 300 € ili sta ti ja znam, ne znam ko pusi sve te price, naravno svaki auto varira zaradom, ali da oni zarade ispod 3-4k € nema sanse, ne isplati im se radit. Mislim ako jedan Audi moze dat cirka 10% popusta onda mogu i svi ostali:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...