Jump to content

Pioneer AppRadio


dcrnic

Recommended Posts

Da odmah kazem iPhone decica nemaju sta ovdje traziti... Ovo je za napredne decke... :P Viva Android... :cice:

 

Evo da podijelim sa vama jednu fora stvarcicu za auto, bez koje nemogu vise zivjeti... I gledat cu svaki auto koji kupujem da nema nikakve komande kroz radio... Zenina mazda ima podesavanje

svjetala, centralog zakljucavanja itd u radiju... :mad:

 

Sasa kako je kod porsa? :lol:

 

 

Morat cu ovo napraviti kao recept za kuhanje...

Znaci trebate:

 

Auto :lol:

Pioneer Appradio (generacija 2,3,4...) ja imam DA110 appradio3

+ kablovi, okviri za vas auto...

+parking brake bypass

Android telefon (rooted) (do sada sam koristio S4, 1+1, i sada 1+2) +ajfonovci mogu kupiti android stick i koristiti njega... :thumbsup:

Miracast ili Chromcast stick (ja koristim Miracast)

 

Applikacije

-AppRadio Unchained Reloaded

-ARUnchained GPS Injector

-Liama (ili bilo koji autotasker)

+ sve ostalo sta zelite vidjeti na ekranu dok vozite... Navigaciju, mp3 player, radar detektor, program za otvaranje garaznih vrata, OBD reader program... itd...

 

Onda dodatno ako hocete komande volana da rade sa uredajem sve kao iz tvornice...

Metra Axxess ASWC-1

 

 

E sada se sigurno svi pitate sta kada sve to ugradite... :naughty:

Kada se sve podesi dobijete ovo...

 

Kada upalite auto... Napravite da auto tasker prilikom BT konekcije upali AR Unchained aplikaciju... Ona automatski otvara Cast screen... ( i sve ostale programe koje hocete)

Vas pioneer sada pokazuje ekran vaseg mobitela... svaki dodir ekrana na pioneer uredaju preko bt salje signal gdje ste stisnuli i odradi to na vasem telefonu...

Sada koristite vas telefon na ekranu od pioneer uredaja... copy paste...

 

AR Unchained ide automatski u horizontalni polozaj i smanji svijetlos vaseg ekrana na najmanje, da stedi bateriju...

Druga dobra stvar je ovaj GPS Injector... Kako Pioneer ima sam svoju GPS antenu, GPS Injector cita taj signal i ubacuje ga u telefon preko BT.

Znaci telefon ima iskljucen GPS, a i dalje ima gps signal (ne trosi bateriju i ne zagrijava se - svi znamo kako telefon se ugrije na GPS-u)

 

Onda mozete istovremenu slusati radio stanice ili cd mp3 uredaja, a zvukovi iz mobitela ce se i dalje cuti na zvuckine od auta... Isto tako mozete slusati muziku iz mobitela direkt na auto zvucnicima...

 

Jako jeftina opcija IN-DASH navigacije... u usporedbi sa onima sto moras kupiti... ili za OEM aute karte se moraju kupiti itd...

 

Ovo je sad ovak iz glave... ako se sjetim jos kakvih dobrih strana javim vam... :lol:

Otvoren za sva pitanja... pusa bok... :drink:

Link to comment
Share on other sites

Ja godinama imam jedinicu, od kad je izašla, najgora stvar od svega mi je ona jebena pozdravna poruka, da li je i na novijim modelima tako? Ima kakva caka da se to eliminira?

 

9f496f536731af8c5ec59de531fc0f4a.jpg

 

Ima memoriju ko zlatna ribica, skočiš do kioska već sve ispočetka, nervira za popizdit.

Edited by SEGI
Link to comment
Share on other sites

trojka nema to, ali ima ako prebacujes na mob... ono da rucna mora biti potegnuta ili tako nesto... moram uslikati... lol

Znaci otici ce ti direkt na glavnu stranicu gdje radio i ostale pizdarije ... ali kada se spoji na mobitel onda moras stisnuti ok...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...