Jump to content

Tuča-pomoć


t.m.

Recommended Posts

tuča definitivna preporuka...

 

 

po rupi ti je 200-250 kn ovisno o velicini i jakosti udubine al tu su negdje cijene.

 

Naprave dobro, neprimjetno sve...

 

 

Samo mali je problem sto ako vizualno na autu imas malo na haubi malo na krovu na vratima za cas se nakupi tih rupica a tebi sad to izlgeda ( par rupa ) pa te ceh ispadne 2-3-4 soma kn

Link to comment
Share on other sites

osim kitanja i farbanja nemaš popravka

 

 

vidio sam jako puno auta koje su radili tuča, pa od onih šta su radili lagermaxu, pa od onih u Rijeci...nula bodova ako se kužite u te stvari. moj tata bi bio zadovoljan takvim poslom, ali ne i ja

Link to comment
Share on other sites

osim kitanja i farbanja nemaš popravka

 

 

vidio sam jako puno auta koje su radili tuča, pa od onih šta su radili lagermaxu, pa od onih u Rijeci...nula bodova ako se kužite u te stvari. moj tata bi bio zadovoljan takvim poslom, ali ne i ja

 

Istina.....

Vidio sam 50-tak vozila popravljenih i od Tuče d.O.o i još nekoliko firmi i za nestručno oko auto je nov ali tko se razumije i ima sumnju kakvu sve se može vidjeti

Link to comment
Share on other sites

Odi u nedjelju na sajam pa izbazdari malo oko:thumbsup:

 

Svaki auto ima rupica po sebi, sta je sad bitno ako ima par otisaka netreba dramatizirat oko toga, bitno da nije lakiran jer onda prica bio je ogreban a auto spajan iz 2 dijela.

Ako mislite prodavat auto boje ostavit ograbotinu ili rupicu da se vidi;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

:cool:Ajde da malo reklamitam, odusevili me pa moram...

 

Tuča d.O.o.

Dopeljam ja njima auto da mi naprave 8 malih udubina na stranici (kad banda ne pazi na parkingu pa udara vratima), jednu veliku udubinu na samom rubu prednjeg blatobrana i 3 velike udubine na vratima za koje nemam pojma kako su nastale veli prosli vlasnik "zene za volanom jbg" :)

 

Uglavnom auto je bio gotov za 5 sati i ja sam super zadovoljan kako su odradili posao, a cijena prava sitnica 615kn s pdv-om.

 

Ima jos!

 

-Pokupim ja auto i odem do prve samoposluzne autopraonice, kad ono ne mogu otvoriti vrata ni izvana ni iznutra...

-Vratim se natrag kod njih i kazem di je problem, veli gazda evo ti zamjenski grande punto mi se javimo kad otklonimo kvar bez da sam ga ja trazio auto.

 

Uglavnom, odusevili me u svakom pogledu!!!

Link to comment
Share on other sites

ima jedan lik u šestinama, radi za duplo manje novaca od tuče i radi jebeno kvalitetno.

jedan moj kolega s faxa ga redovno posjecuje za svakakve pizdarije i lik mu sve izvlaci i nista se ne vidi.

zadnji put mu je za jednu udubinu uzeo 30kn... :D

Link to comment
Share on other sites

ima jedan lik u šestinama, radi za duplo manje novaca od tuče i radi jebeno kvalitetno.

jedan moj kolega s faxa ga redovno posjecuje za svakakve pizdarije i lik mu sve izvlaci i nista se ne vidi.

zadnji put mu je za jednu udubinu uzeo 30kn... :D

 

Gospodin Jutrisa koji radi u sentinama mozes nazvat fuseraj a ne posao. Jesi pogleda syokovr posle njega? Nema niti alat da napravi stok ako ga ne busi ....jednon rijecju kriminal. Pogledaj auto u odsjaju i pod sjenama..

 

Ja sam radio u tuci i mozete preko mene doc. Na preporuku...

 

2tm:imas pm

Link to comment
Share on other sites

Ja isto mogu preporučiti tuču. Ravnali su mi udubino na vratima i ispalo je savršeno ravno, ne vidi se ni najmanja crtica. Nisu baš nešto jeftini, ali nije mi žao dati novce za dobro obavljen posao

Sječam se tvog auta kad je bio..radio ga je Ivan Bukvić:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...