Jump to content

AP gewinde problem


Recommended Posts

Pozz svima. Imam jedan mali problem pa molim za pomoć :-)

Kupio sam malo rabljene gewinde od frenda, uglavnom bile 2mjeseca na autu i napokon toga su stajale 2god. Kad sam ih iso raskopat da ih malo sredim, odma sam ih išao testirati na stisak da vidim da li se klip vraća posto su plinske. Na 3 komada se klip uredno polako vratio dok na jednoj kak stisnem tak ostane. Probao sam da li ima otpora kad ju stisnem i kad ga izvučem, otpor je tu. Sad me zanima kaj se moglo desiti s tom jednom gewindom da se klip jednostavno ne želi vratit. Jel možda plin samo iscurio il? Hvala.

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mislim da ekipa masovno šalje nekom tipu u rijeci ili negdje tamo...robi ili tak nešto..pošalješ hp expressom i čovjek ti vrati reparirane...probaj proguglat malo

 

ili ovdje tio je bliže

Amortizeri [repariranje i dorada] - ATM - Antun Horvat, 01/6554-242, Remetinacka 131

Edited by bojan25
Link to comment
Share on other sites

Tnx za info. Škrljevo u rijeci. A ovaj robi je čini mi se iz pule.

Ma.zvao frajera u rijeku i reko mi da to nema veze kao kaj se sam ne vraća.

Zato me zanimalo dal su plinski il uljni.

 

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ako je plin izasao znaci da je semering ostecen

a svi ocvi sta repariraju samo bace gusce ulje unutra i ne neprave nikakav posao

cast izusecima koji si daju malo vise truda ali brtve i to ne mjenja ju pogotovo ovaj na skrljevu

Link to comment
Share on other sites

Da čuo sam za ovog sa škrljeva da nije baš cjelovit i da s ekipa zna vraćati.

Al mi iskreno nije jasno, gewinde su bile na autu 2mj i da je plin pustio. :S

Kaj nebi trebalo onda i ulje da pusti?

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Također planiram poslati gewinde na reparaciju. TA Technix, jedna prednja i jedna zadnja propišala, poslat ću sve 4, i doviđenja. Imao sam u planu kod toga u RI, ali ako ne radi posao kako treba- bolje ne.

 

Preporuka za dobrog majstora koji nije preskup?

Link to comment
Share on other sites

@francuz: kak misliš da nitko ne reparira? Ima ovaj iz pule, a ako on ne može, Turnšek iz Slo ziher može.

Misliš zato jer su twin?

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prije par godina nosio po ZG i nitko nije mogao. Pa sam na kraju kontaktirao Njemca koji je rekao da ne rade s krajnjim kupcima, već samo s uvoznicima, dakle moraš vratiti uvozniku, a onda on šalje u Njemacku.

 

Ispalo da je da gewinde trebam dati tipu iz Rijeke koji je uvoznik, a o njemu su tada takve gadosti pisale po internetu, od toga da su se gewinde izgubile, da nije poslao paket po 60 dana itd itd itd

Link to comment
Share on other sites

Zato ja više volim opruge.

 

Misliš, staviti 3cm kraće opruge na tvorničke amortizere, pa osim što je tlak u amortizeru 50% veći pa skakućešeš poput zeca na duracell baterije imaš i priliku svaki puta kada udariš u nekakvu rupu izbiti si amortizer kroz muldu?

 

Ne, hvala.

Link to comment
Share on other sites

Misliš, staviti 3cm kraće opruge na tvorničke amortizere, pa osim što je tlak u amortizeru 50% veći pa skakućešeš poput zeca na duracell baterije imaš i priliku svaki puta kada udariš u nekakvu rupu izbiti si amortizer kroz muldu?

 

Ne, hvala.

stavio sportline pa ne skakuče

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...