Jump to content

Repariranje kočionih čeljusti


Recommended Posts

Jel tko reparirao čeljusti kod anđelka iz oranica. Znači mislim da frajera koji reparira kugle, seleni i ine stvari. Čuo sam da se počeo baviti i repariranjem čeljusti.

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

guma metalu nažalost treba ponekad 5 dana da to riješe. dogovoriš da je za 2 dana gotovo, nitko ne javlja da će dulje trajati itd. ali naprave ok na kraju

 

za Anđelka ne znam

 

 

 

http://angor-servisi.hr/reparacija-popravak/reparacija-kocionih-klijesta

 

ovi su gotovi u istom danu ako ujutro doneseš, a imaju i veliki lager repariranih čeljusti pa ako imaju za tvoj auto možeš odmah uzeti druge a ostaviti svoje

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

kompa repariro u guma metal i mislim da je vraco par puta ugl. nije bio zadovoljan,kao stavka problema jako losa kvaliteta gumica i lose sjedanje u dosjede...ko zna mozda tebi dobro odrade...

 

a ono kaj sam njemu reko pa cu i tebi,to ti je poso koji napravis sam u jednom danu,narucis si kit..rastavis/ocistis/polakiras/podmazes/sastavis...

hvala bogu pa na netu imas ne samo info. nego i pune tutorijale step by step...

Link to comment
Share on other sites

Fala također za info. Ugl radio kod anđelka i zadovoljan sam poslom kako je napravio. Sad ćemo vidjeti u praksi dal sve šljaka. :-)

Ugl popljeskarene, sve iznjenjano, podmazano i pofarbano.

Također sam bio čuo za guma metal da su se pokvarili i da opće skoro ne očiste čeljusti.

Ja sam sebi sam odradio prednje čeljusti, međutim zadnje nisam mogo jer je otišao onaj feder od ručne, zato sam i zadnje odfuro do njega da sredi.

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...